salvimar one plus dalış saati
salvimar one plus dalış saati

Dalış Saati Salvimar One Plus’ı Yurt Dışından 550 Liraya Satın Aldım

Sevgili dostlar hepinize merhaba. Uzun zamandır dalış saati almak istiyordum. Bu sebeple uzun araştırmalar sonucunda hem uygun fiyatı hemde özellikleri açısından serbest dalış ve zıpkınla balık avında kullanabileceğim bir saat tespit ettim. Salvimar One Plus Türkiye’de bu saatin bir alt modeli satılmakta ve fiyatı 1500 Tl.

Salvimar One Plus’ı yurt içinde satılmadığı ve alt modelinin bile çok yüksek fiyatla satışa sunulması nedeniyle saati yurt dışından vergisini ödeyerek almaya karar verdim. Saati yurt dışından sipariş ettim ve elime sağlam bir şekilde ulaştı.

Salvimar One Plus Scubastore.com Üzerinden Nasıl Sipariş edilir?

Aşağıdaki videoda https://www.scubastore.com üzerinden nasıl ürün sipariş edebileceğinizi adım adım anlatan bir video hazırladım. Ayrıca satın aldığım saatin ne gibi süreçlerden geçtiğini, kaç günde elime ulaştığını ve kutu açılımını sizler için dilimin döndüğünce anlatmaya çalıştım.

ZIPKIN AVI TÜRKİYE FACEBOOK GRUBU

🇹🇷 Zıpkın Avı Türkiye 🇹🇷 (spearfishingturkey.com)
Herkese Açık grup · 2.297 üye
Gruba Katıl
Üye sayımız 2000 i Aştı! Zıpkın Avı Türkiye Facebook Grubumuzda sizleri de aramızda görmek isteriz.
 

ZIPKIN AVI TÜRKİYE YOUTUBE KANALI

zıpkınla balık avı youtube kanalım

Abone Sayımız 2000’i Aştı! Kanalımıza abone olmak için Zıpkın Avı Türkiye Youtube Kanalı Abone olduktan sonra bildirimleri açmayı unutmayın!

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

©2019 www.sperfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account