ZIPKINCI BLOG-FAYDALI BİLGİLER-GÜNCEL HABERLER

Zıpkıncı Blog bölümündeki yazıların tamamı  Zıpkın Avı Türkiye yazar kadrosu tarafından serbest dalış ve zıpkınla balık avı ile ilgili hazırlanan yazıları içermektedir. Bu bölümdeki yazılar çok detaylı araştırmalar sonucunda öğrenilen bilgilerin tecrübemizle yoğurulması sonucu ortaya çıkmaktadır. Aşağıdaki kategorilere göre listeleme yaparak yazılara daha kolay ulaşabilirsiniz.

Merak ettiğiniz konu ile ilgili yazıya ulaşmak için en hızlı yol aşağıdaki arama kutusunu kullanmaktır. Bilgi edinmek istediğiniz konu ile ilgili bir kelime yazarak site içerisinde arama yapabilirsiniz.

 CAN AKTAŞ TARAFINDAN HAZIRLANAN TÜM YAZILAR

Site kurucusu Can Aktaş tarafından hazırlanan yazıların tamamı aşağıda listelenmiştir. Yazılar hazırlanırken dünyaca ünlü serbest dalış sporcularının video ve yazılarından, bilimsel makalelerden ve kendi tecrübelerimden faydalanarak zıpkınla balık avına yeni başlayan arkadaşlar için faydalı olabilecek içerikler üretmeye gayret ettim. Yazıları faydalı bulursanız lütfen yazı altlarına yorum bırakmayı ihmal etmeyin. Ayrıca Forum bölümümüz aktif durumdadır. Aklınıza takılan konuları forumda yeni konu oluşturarak bana sorabilirsiniz.[/vc_column_text]

©2020 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account