Bildirimler
Tümünü Sil

Av paylaşımı yarışması başladı oy kullanmak için Tıklayın. Lütfen Forum Kılavuzunu okuyunuz. Ayrıca forumu cep telefonu ekranınıza kısayol olarak ayarlamanızı rica ediyoruz. Bu şekilde forumu bir mobil uygulama gibi kullanabilirsiniz  Kısayol Ayarı Resimli Anlatım

[Sabit] Salvimar One Plus Detaylı İnceleme ve Tüm Özellikleri  

  RSS
Barracuda
(@can)

SALVIMAR ONE PLUS DETAYLI İNCELEME VE TÜM ÖZELLİKLERİ

Deniz sevdalısı zıpkıncı dostlarım hepinize merhaba. İşlerimin yoğunluğu nedeniyle yurt dışından çok güzel bir fiyata satın almış olduğum salvimar one plus dalış saati ile ilgili detaylı bir inceleme videosu hazırlayamadım. Bu incelemeyi beklediğini söyleyen arkadaşlar oldu öncelikle gecikme için kendilerinde özür dilerim. Öncelikle yurt içi fiyatı 1500 TL olan bu saatin yurt dışından yarı fiyatına nasıl satın aldığım ve kargo sürecini anlattığım yazımı okumak isterseniz diye yazı linkini paylaşıyorum. Salvimar one plus yurt dışından alış veriş.

ZIPKINLA BALIK AVINDA DALIŞ SAATİ GEREKLİ BİR EKİPMAN MI ?

Önceleri zıpkınla balık avında dalış saati kullanmanın gereksiz olduğunu düşünenlerdendim. Zıpkın avında belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra dalış saati alma ihtiyacı hissettim. Çünkü daldığım derinliği ve dip süremi bilmediğimden ayrıca iki dalış arasında ne kadar süre nefeslendiğimi net olarak belirleyemediğimden dolayı bu konular hep aklımda soru işaretleri olarak yer almaktaydı.

Salvimar One Plus dalış saatini 550 tl gibi uygun bir fiyata denk getirince artık bir dalış saati edinmem gerektiğini düşünerek saati yurt dışından satın aldım. Öncelikle taş çatlasa 11 metre civarı olarak düşündüğüm ve sürekli avlandığım yerin 15 metre olmasına çok şaşırdım. Zaten yapı itibariyle göz kararı hesaplar yapmakta zayıf olduğumda derinliği görünce daha sığ sularda avlanmaya karar verdim. Zıpkınla balık avında derinliğin pek önemi olmadığını bilen bir zıpkıncı olarak. Tek başıma yaptığım dalışlarda artık dalış derinliğimi net olarak gördüğümden eskiden gittiğim bölgelere artık tek başımayken gitmiyorum.

Surf Time- Yüzey Zamanı

Dalış saatinin zıpkınla balık avı yaparken en sevdiğim ve en faydalı bulduğum özelliği surf time yani yüzeydeki nefeslendiğim süreyi bana göstermesi oldu. Eskiden beri çok dikkat ettiğim bir konu olan iki dalış arası nefeslenme süremi net olarak görebilmek zıpkınla balık avı yaparken psikolojik ve fiziki olarak rahatlamamı sağladı. Ayrıca bir öceki dalışımda yaptığım dip süresini yüzeyde nefeslenirken görmemi ve ona göre nefeslenme süremi uzatmamı sağladı.

Salvimar One Plus Serbest Dalış Saatinin Tüm Özelliklerini ve Ayarlarının Nasıl yapıldığını Detaylı Bir Şekilde Anlattığım Videoyu Paylaşıyorum

Saati almayı düşünen ya da alıp nasıl ayar yapacağını bilemeyen arkadaşlar için umarım faydalı olmuştur. Saat ile ilgili merak ettiğiniz bir konu olursa bana sorabilirsiniz.

YanıtAlıntı
Gönderildi : 20/10/2019 17:53
Mustafa Erol
(@mustafa-erol)

Üstad ben de bu siteden cressi eldiven ve çorap aldım .Türkiyede sadece eldiven 200 TL .Bıradan eldiven çorap kargo dahil 250 TL ye aldım .Zıpkın da alırdım ama gümrükten geçmiyor .Tanıdığınız birine havaalanından da getirtemiyorız .Onu da alabilsek çok iyi olurdu .

YanıtAlıntı
Gönderildi : 19/01/2020 12:50
Barracuda beğenme
Barracuda
(@can)
Gönderen: @mustafa-erol

Üstad ben de bu siteden cressi eldiven ve çorap aldım .Türkiyede sadece eldiven 200 TL .Bıradan eldiven çorap kargo dahil 250 TL ye aldım .Zıpkın da alırdım ama gümrükten geçmiyor .Tanıdığınız birine havaalanından da getirtemiyorız .Onu da alabilsek çok iyi olurdu .

Site gerçekten müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor. Ben çekinmeden alış veriş yapıyorum. Keşke zıpkın vb ürünler gümrükten geçse de onları da alabilsek 😀

YanıtAlıntı
Gönderildi : 19/01/2020 12:53
Paylaş :

©2020 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account