Bildirimler
Tümünü Sil

Lütfen Forum Kılavuzunu okuyunuz. Ayrıca forumu cep telefonu ekranınıza kısayol olarak ayarlamanızı rica ediyoruz. Bu şekilde forumu bir mobil uygulama gibi kullanabilirsiniz  Kısayol Ayarı Resimli Anlatım

Salvimar One Plus Dalış Saati Yurt Dışından Nasıl Sipariş Edilir?  

  RSS
Barracuda
(@can)

Salvimar One Plus'ı Yurt Dışından 550 Liraya Satın Aldım

Sevgili dostlar hepinize merhaba. Uzun zamandır dalış saati almak istiyordum. Bu sebeple uzun araştırmalar sonucunda hem uygun fiyatı hemde özellikleri açısından serbest dalış ve zıpkınla balık avında kullanabileceğim bir saat tespit ettim. Salvimar One Plus Türkiye'de bu saatin bir alt modeli satılmakta ve fiyatı 1500 Tl.

Salvimar One Plus'ı yurt içinde satılmadığı ve alt modelinin bile çok yüksek fiyatla satışa sunulması nedeniyle saati yurt dışından vergisini ödeyerek almaya karar verdim. Saati yurt dışından sipariş ettim ve  15-20 gün içerisinde sağlam bir şekilde adresime ulaştı.

Saatin tüm özellikleri ve detaylı incelemesi için bu yazıma göz atabilirsiniz.

Salvimar One Plus Scubastore.com Üzerinden Nasıl Sipariş edilir?

Aşağıdaki videoda https://www.scubastore.com üzerinden nasıl ürün sipariş edebileceğinizi adım adım anlatan bir video hazırladım. Ayrıca satın aldığım saatin ne gibi süreçlerden geçtiğini, kaç günde elime ulaştığını ve kutu açılımını sizler için dilimin döndüğünce anlatmaya çalıştım.

Alıntı
Gönderildi : 21/10/2019 15:40
Paylaş :

©2020 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account