Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Şişe çentik atmak

2 Mesajlar
2 Üyeler
0 Beğeniler
149 Görüntüleme
mackarel
Mesajlar: 7
Konuyu Başlatan
(@mackarel)
Yeni Üye
Katılım : 3 sene önce

Merhabalar,

Shark fin şişin kopan finleri yerine sanayide veya evde dremelle çentik atılabilir mi? Varolan çentikli şişlere taşaltı için ayrı bir çentik de yapılabilir. Konuyla ilgili tecrübesi olan arkadaşları ve önerilerini bekliyorum.

Teşekkürler

Yanıt
1 Yanıt
zencuk
Mesajlar: 783
Forum Yönetimi
(@zencuk)
Yönetici
Katılım : 4 sene önce

Evde yaparsanız o nokta aşırı ısınacağı için dalış esnasında kırılacak hele bide balık varken olursa burnunuzdan gelir. Sanayide soğuk veya sarı kaynak denen birşeyle fin taktıranlar olmuştu ama o da zamanla düşüyor yaptırsanız bile yedekle gezin derim. Bazan uzun yollar gidilebiliyor şiş yüzünden dalış yarım kalmasın

Yanıt
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account