C4 CARBON GLADIUS 1...

Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

[Çözüldü] C4 CARBON GLADIUS 105 CAMO VE C4 HERCULES MAKARA - SIFIR

18 Mesajlar
5 Üyeler
29 Beğeniler
1,600 Görüntüleme
Haktan N.
Konuyu Başlatan
(@dreamdiver)
Trofe Üye

Çoğunuzun bildiği üzere yaz başında geçirdiğim kazadan dolayı doktorum 1 sene dalışı yasakladı onun için satıyorum. Şuan Türkiye'de sıfır Gladius yoktur, kalmadı

BOY: 105 CM

KAMUFLAJ DESEN

SIFIR

2x16 C4 PRIMELINE ORJINAL LASTIK

7.5 MM C4 HUNT SHARKFIN ŞİŞ

60 METRE C4 HERCULES MAKARA

İTALYAN MALI KUTUSUNDA TÜRKİYE GARANTİLİ

105 CM KAMUFLAJ LİSTE FİYATI MAKARA DAHİL : 9.500 TL (KAMUFLAJ FİYATI STANDARTDAN PAHALIDIR)

105 CM KAMUFLAJ + MAKARA ÜYELERE OLAN FİYAT MAKARA DAHİL : 6.900 TL (SIFIR - KUTULU - GARANTİLİ)

95 CM CARBON KAMUFLAJSIZ + MAKARA ÜYELERE OLAN FİYAT MAKARA DAHİL :6.500 TL (SIFIR - KUTULU - GARANTİLİ)

GLADIUS ORJİNAL ÇANTA : 550 TL (SIFIR)

4644 20210616134545
4653 20210616134950
4649 20210616134735
4650 20210616134753

4647 20210616134627
4636 20210616141211
4643 20210616134604
17 Adet Yanıt Var
2 Adet Yanıt Var
Barracuda
Yönetici
(@can)

@dreamdiver özlettin kendini üstadım. Umarım daha iyisindir. Bu arada tüfekler efsane hayırlı satışlar

Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@can teşekkürler umarım hoca indirimi ile aldığım gladius lar bu seferde forum üyelerimizin işine yarayacak.

Haktan N.
Konuyu Başlatan
(@dreamdiver)
Trofe Üye

FİYAT GÜNCELLEME :

105 CM KAMUFLAJ + MAKARA ÜYELERE OLAN FİYAT MAKARA DAHİL : 6.700 TL (SIFIR - KUTULU - GARANTİLİ)

95 CM CARBON KAMUFLAJSIZ + MAKARA ÜYELERE OLAN FİYAT MAKARA DAHİL :6.300 TL (SIFIR - KUTULU - GARANTİLİ)

5 Adet Yanıt Var
ONR6NKOC
Forum Yönetimi
(@onr6nkoc)

Başımı o denizden çıkarayım desem! Balığım ya; nefesim kesilir....
Gönderen: @dreamdiver

FİYAT GÜNCELLEME :

105 CM KAMUFLAJ + MAKARA ÜYELERE OLAN FİYAT MAKARA DAHİL : 6.700 TL (SIFIR - KUTULU - GARANTİLİ)

95 CM CARBON KAMUFLAJSIZ + MAKARA ÜYELERE OLAN FİYAT MAKARA DAHİL :6.300 TL (SIFIR - KUTULU - GARANTİLİ)

Hayırlı satislar abi . Yine efsane zıpkınlar çıkmış ortaya

Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@onr6nkoc Teşekkürler, ama hiç soran yok hem de bu fiyata ilginç. Normalde C4 te mağazada hiç indirim yoktur.

kaanc
(@kaanc)

Yeni Üye

@dreamdiver merhaba; sattığınız zıpkınlar ve fiyat çok iyi fakat benim zıpkın tecrübem ve yeteneğim bu zıpkınlar için çok az. elimde ziyan olurlar. taşları vurup durmuyor olsam bu fırsatı kaçırmazdım.

umarım hakkını verebilecek birileri alır.

Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@kaanc Gerçekten fiyatlar çok uygun eğer imkanın varsa al bir kenara at tecrübe olunca hazır olur. Antalya'da görüp elden alabilirsin de. Eğer ilgilenirsen mesaj at telefon vereyim.

kaanc
(@kaanc)

Yeni Üye

@dreamdiver ikinci zıpkın için kendimi frenliyorum şimdilik, zıpkın avcılığı için hem planladığımdan çok daha fazla harcama yaptım hem de önceliğim biraz daha fazla dalış tecrübesini geliştirmek. henüz mevcut zıpkınım ile atıp da yetiştiremediğim balık olmadığından 2. zıpkın almak doğru değil diye düşünüyorum.

zaten şu anda yediğimiz balığın kilogramı 1.000 TL'den pahalıya geliyor, yeni bir zıpkın ile fiyatı iyice yükseltmeyeyim. teklifiniz aklımdan çıkmıyor tabi ki.

Passiontripmaster
Forum Yönetimi
(@sonertas)
Zıpkıncı

Hayırlı satışlar olsun abi çok iyi fiyatlar lakin sezon geçişi kış hazırlıkları derken orta direk ve düŞük gelirli hobidaslarimiz bu tarz yatirimlardan uzak duruyor eminim yaz başı olsaydı şimdiye kadar çoktan satilmisti.

ONR6NKOC
Forum Yönetimi
(@onr6nkoc)

Abi sayfayı açıyorum gladius kapatıyorum gladius. Şeytan dürtmeye başladı 😃😃😃

1 Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@onr6nkoc 🤣 🤣 🤣

Haktan N.
Konuyu Başlatan
(@dreamdiver)
Trofe Üye

İNDİRİM

105 CM KAMUFLAJ + MAKARA ÜYELERE OLAN FİYAT MAKARA DAHİL : 6.500 TL (SIFIR - KUTULU - GARANTİLİ)

95 CM CARBON KAMUFLAJSIZ + MAKARA ÜYELERE OLAN FİYAT MAKARA DAHİL :6.200 TL (SIFIR - KUTULU - GARANTİLİ)

Haktan N.
Konuyu Başlatan
(@dreamdiver)
Trofe Üye

95 CM CARBON KAMUFLAJSIZ + MAKARA ÜYELERE OLAN FİYAT MAKARA DAHİL :6.200 TL (SIFIR - KUTULU - GARANTİLİ)

105 CM KALMADI, SATILDI.

ONR6NKOC
Forum Yönetimi
(@onr6nkoc)

Alanada satana da hayırlı olsun. KACa verdin abi

1 Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@onr6nkoc 6500 TL ye İskenderun'a gitti bizim buradan, forumdan bir üyemize, iyi dalışlarda kullansın.

Haktan N.
Konuyu Başlatan
(@dreamdiver)
Trofe Üye

MERKEZ BANKASI FAİZ'İ DAHA DA İNDİRİP TÜRK LİRASINI KUŞA ÇEVİRMİŞKEN KAÇMAZ FIRSAT 🙂

95 CM CARBON KAMUFLAJSIZ + MAKARA ÜYELERE  HALA 6.200 TL (SIFIR - KUTULU - GARANTİLİ)

Haktan N.
Konuyu Başlatan
(@dreamdiver)
Trofe Üye

Ürün @orfozrofoz07 Fahrihan Uysal'a Alanya'ya satılmıştır teşekkürler

Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account