Bildirimler
Tümünü Sil

Burun etleri

 
Mcapkan
(@mcapkan)
Üye Palazı 🙂

merhabalar KBB doktoru olduğum kontrol de burun etlerinde büyüme olduğunu ve sola biraz eğik olduğunu ameliyat olmamı söyledi , bu ameliyat ı olan varmı bu şekilde dalmam hakkında birşey sormadım . Pandemi sebebiyle ameliyat olamıcağım sanıyorum 

YanıtAlıntı
Konuyu Başlatan Gönderildi : 30/11/2020 22:40
Wolfenstein
(@wolfenstein)
Trofe Üye

Ekol hastanesinde kulak burun boğaz ve baş-boyun cerrahi uzmanı doçent doktor Çağlar Çallı hocamız görev yapıyor, kendisi aynı zamanda çok iyi bir zıpkıncıdır. Dilersen randevu alarak görüşebilir ve bir de ondan muayene olabilirsin, dalış konusunda en doğru yönlendirmeyi yalnız ondan alabileceğini düşünüyorum. Ben dalışa başlamadan önceki yıllarımda bu ameliyatı olmuştum. Sonra dalışa başladım ve taa ki Çağlar hocamla tanışana kadar problemlerim yine de devam etti. Belki de doğru tedavi ile ameliyat olmana gerek kalmadan da problemlerini ortadan kaldıracak bir yönlendirmede bulunabilir. İzmir'de olduğunu görüyorum, bu nedenle yazdım. Gidersen selamlarımı iletmeni rica ediyorum, geçmiş olsun..

YanıtAlıntı
Gönderildi : 01/12/2020 10:23
Mcapkan ve Barracuda beğendi
Mcapkan
(@mcapkan)
Üye Palazı 🙂

@wolfenstein çok teşekkür ediyorum Rıfat bey muhakkak ileticem 

YanıtAlıntı
Konuyu Başlatan Gönderildi : 03/12/2020 09:12
 Mert
(@manix)
Üye Palazı 🙂

Ameliyati ben de oldum, alerjik bunye ile birlesince otrivine bagimlisi bir insandim.Su an cok daha iyi digebilirim ama alerji ilaclarini gerektiğinde kullaniyorum gene de etler kucultuluyor ama tamamen alinmiyorlar nede olsa. Dalış konusunda herhangi bir sorun yok, dalmadan önce bir fıs Otirive sıkıyorum gene de tam açmak için burunu.

YanıtAlıntı
Gönderildi : 03/12/2020 12:28
Mcapkan beğenme
Mcapkan
(@mcapkan)
Üye Palazı 🙂

@manix burun etlerini aldırdınız mı . Tamamen alınmıyor mu . Eskiye oranla nasıl acaba rahat ettiniz mi teşekkürler 

YanıtAlıntı
Konuyu Başlatan Gönderildi : 04/12/2020 09:30
 Mert
(@manix)
Üye Palazı 🙂

@mcapkan Mesaj atıyorum.

YanıtAlıntı
Gönderildi : 05/12/2020 18:51
Mcapkan beğenme

©2021 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account