Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

850TL Bütçeye 5mm Jarse Elbise Tavsiyesi

9 Mesajlar
4 Üyeler
9 Beğeniler
854 Görüntüleme
Hilmi Çoban
Konuyu Başlatan
(@hilmicoban33)
Yeni Üye

850TL bütçem var 5mm Jarse elbise arıyorum kış için. Apnea-SFT-Labrax Markaları arasında kaldım. Apnea Evolution neoprenin ne olduğunu belli değil ama bazı sitelerde Sheico diyorlar. SFT ise Jako kumaş kullanıyor kullananlar memnunum diyor. Labrax markası da yazmamış hangi kumaş olduğunu. Siz hangi markayı tavsiye edersiniz. Kara kıyı ve 0-15 Metre aralığında av yapacağım.

Yanıt
8 Adet Yanıt Var
4 Adet Yanıt Var
Barracuda
Yönetici
(@can)

@hilmicoban33 bu zamanda herkes birilerine bir malzeme yaptırıp üstüne markasını basıp geçiyor. Kimin gerçerkte ne kullandığı kime ne yaptrdığı belli değil.

Bütçe mevzusu mühim. Bütçenize uygun Benim güvendiğim ve çevremdeki zıpkıncıların tercihleri  ve olumlu yorumları doğrultusunda jakboeno yada freesub markalarının yamomoto serisi elbiselerini tercih etmenizi öneririm.

Yanıt
Hilmi Çoban
(@hilmicoban33)

Yeni Üye

@can Dediğiniz çok doğru aynı yerden çıkıyor sadece marka değişik. Daha önceden 3mm yazlık Jarsem zaten Jak Bueno yeni seri Yamamoto aldım çok memnun kaldım ama aldığımda fiyatı uygundu şimdi Döviz artınca onlarında fiyatı çok arttı malesef öğrenci olunca bütçe sıkıntılı oluyor biraz. Bakıyorum ama 850 lira civarına da bulamadım bu markalardan başka 🙂

Yanıt
Barracuda
Yönetici
(@can)

@hilmicoban33 siz yazınca baktım jakboeno yamamoto 950 tl olmuş. Dalış malzemeleri ateş pahası. Vay halimize diyorum.

Yanıt
Hilmi Çoban
(@hilmicoban33)

Yeni Üye

@can Evet Ben 3mm Yamamoto aldığımda 610 liraya almıştım. Ama fiyatlar o kadar artmış ki üzülerek başka markalara bakmaya karar verdim.

Yanıt
Emir.ismail
(@emir-ismail-67)
Yeni Üye

Hydra al oda jako.

Yanıt
1 Yanıt
Hilmi Çoban
(@hilmicoban33)

Yeni Üye

@emir-ismail-67 850 Liraya bulabilir miyim acaba ? birkaç siteye baktım da 1000 lira altına bulamadım 🙁

Yanıt
moguzcan
(@moguzcan)
Üye

artık 3 rakamlı fiyatlarla malzeme alabilmek tarihe karışacak gibi.

Yanıt
1 Yanıt
Hilmi Çoban
(@hilmicoban33)

Yeni Üye

@moguzcan Kesinlikle hatta tarihe karıştı diyebiliriz özellikle bilindik markalar ve kaliteli ürünler için.

Yanıt
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account