Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

İskenderun Sargoz Avı 3.10.2020

4 Mesajlar
4 Üyeler
3 Beğeniler
1,328 Görüntüleme
İlker İnal
(@devrencik)
Üye Palazı
Konuyu Başlatan

3.10.2020

Sabah kısa bir sabah suyu yaptım. Ev ahalisiyle planımız olduğundan kısa bir dalış günü oldu. Sabah hava sıcaklığı 23 dereceydi, hava ufaktan dönüyor gibi, ama denizde pek fazla değişiklik yok. 29 derece, lodos yönünden dip dalgalı ve bulanık. Su bulanık, geceden de ay olunca fazla seçici davranmadım, agaşona cevap veren ilk sargoza ateş ettim. Bu balıkta boyutu, suda bir türlü kestiremiyorum, suda daha büyük gibi görünüyordu. Yine de tavalık olur. Kınalı sargoz (yanlış bilmiyorsam) benim kişisel olarak bu türde şimdiye kadar yakaladıklarımın en büyüğü. O yüzden paylaşmak istedim. 😀

Gönderildi : 03/10/2020 15:12
Barracuda
(@can)
Yönetici

@devrencik balıklar gayet iyi. Nefesine kuvvet.

Gönderildi : 03/10/2020 15:22
2000watt
(@2000watt)
Üye Palazı

Balıklar güzel, nefesine sağlık.

Gönderildi : 03/10/2020 16:04
muhsin5791
(@muhsin5791)
Üye Palazı

tebrikler

Gönderildi : 05/10/2020 13:12
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account