Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Cumartesi Ceylan Balığı Avı

10 Mesajlar
6 Üyeler
15 Beğeniler
1,795 Görüntüleme
İlker İnal
(@devrencik)
Üye Palazı
Konuyu Başlatan

DF3B3303 30BA 4E7B ADE9 3F91BEB757A7

Bu sabah yaklaşık 10m derinlikte agaşondayken 3-4 parçalık Ceylan sürüsüne denk geldim. Liderin arkasındakine nişan alıp vurmayı başardım. Bu avdan sonra dalışa devam edemedim. Balık belimde olmuyor çok rahatsız ediyor. Şamandıraya assam didiklerler diye onu da yapmadım. Arabaya buzluk koyup böyle durumlarda çıkıp ona mi katsam acaba. Bu konuda ustalardan fikir alabilirsem çok mutlu olurum.

Gönderildi : 11/07/2020 13:29
Barracuda
(@can)
Yönetici

@devrencik çok güzel av olmuş tebrikler. Avlandığım merada bu balığı vurmak hiç nasip olmadı. Denk gelemedik bir türlü.

Yanlış anlamazsanız yeri gelmişken hem sizden hemde diğer arkadaşlarımdan bir ricam olacak. Av paylaşımı yaparken sadece tarih yazmak yerine paylaşımı yansıtan kısa bir başlık kullanabilir misiniz. Bunu şu sebeten dolayı rica ediyorum.

Mesela bu av paylaşımının başlığı "Zıpkınla Ceylan Balığı Avı" ya da " iskenderun ceylan avı" vb gibi birşeyler olsa hem aktif konulara göz gezdiren arkadaşlarımız için ilgi çekici olur hem de açtığınız konu google arama motorunda sıralamaya girer ve internete arama yapanları direkt foruma çekeriz 👍

Gönderildi : 11/07/2020 13:53
Ferhat
(@ferhat)
Üye Palazı

@devrencik abi nefesine sağlık maşallah çok güzel av olmuş geçen ki dalış yaptığın yerde mi vurdun abi ☺️

Gönderildi : 11/07/2020 14:41
İlker İnal
(@devrencik)
Üye Palazı
Konuyu Başlatan

@can Başlığı değiştirebiliyor muyuz ?😊 İmkanımız varsa düzeltelim yoksa bundan sonraki konularda özellikle dikkat ederim.

Gönderildi : 11/07/2020 15:50
Barracuda reacted
İlker İnal
(@devrencik)
Üye Palazı
Konuyu Başlatan

@ferhat birlikte gittiğimiz de de, bir önceki hafta da Payas aşırı bulanıktı. Birlikte gittiğimiz günden sonra @sarimehmet abinin tavsiyelerine uyarak; İskenderun-Arsuz sahil hattında avlanıyorum. Görüş körfezin içine göre çok daha iyi.

Gönderildi : 11/07/2020 15:58
Barracuda
(@can)
Yönetici

@devrencik özelden yazdım 🙂

Gönderildi : 11/07/2020 16:37
İlker İnal reacted
Mehmet Reyhanoğlu
(@sarimehmet)
Üye

Nefesine sağlık kardeşim boş dönmediğine sevindim kısmetin daim olsun

Gönderildi : 11/07/2020 18:50
zencuk
(@zencuk)
Yönetici Forum Yönetimi

Tebrikler. Palamuttan çok farkli mi bu ceylanın tadı? Buralarda yok kendisi 🙂

Şamandıraya file takıp içine koyabilirsiniz. Onun dışında karaya çıkıp buzluğa atmakdan başka çare yok gibi. Sizin ordaki balon balıkları file içinde olmazsa kılçık bile bırakmaz 🤣

Gönderildi : 11/07/2020 21:40
İlker İnal reacted
İlker İnal
(@devrencik)
Üye Palazı
Konuyu Başlatan

@sarimehmet eyvallah abi, çok teşekkür ederim.

@zencuk palamut gibi yağsız ve sıkı eti. Ama değişik, güzel bir tadı var. Fırında zeytinyağı ve tereyağı ilavesiyle gayet güzel oluyor.

Gönderildi : 11/07/2020 22:56
Rıdvan (scotchsoda)
(@ridvan)
Sığ su avcisi Forum Yönetimi

Tebrikler nefesinize sağlık ..Karakıyıda karadaki tanıdıga vermek iyi ben hiç şamandırada taşımadım şamandıra çok az kullandım hep ufak balıklar olduğu için biz hep belde taşıdık..Ama tekne olsa açık su olsa fena olmaz hatta zıpkını ver kurulu zıpkını al tekneden kurmakla bile uğraşma zıpkını 😀

Gönderildi : 13/07/2020 13:50
İlker İnal reacted
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account