Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

06 15 2020

11 Mesajlar
7 Üyeler
13 Beğeniler
699 Görüntüleme
Mehmet Reyhanoğlu
(@sarimehmet)
Üye
Konuyu Başlatan

Merhaba mavi severler pazar günü iilerimden dolayı dalamayınca şansımı bu gün öğleden sonra değerlendirdim dün dalan badim Celal dan suyun durumunu öğrenip dalışa gittim meraya vardığımda su güzel görünüyordu fakat suya girdiğimde işin boyutu farklıydı 6 metrelerde kadar görüş vardı ama asıl avlandığım derinlikte su dipte berbat durumda idi zıpkının ucundan 2mt görüş anca var birkaç züber görsemde atış fırsatı bulamadım tekrar sığa berrak suya dönmeye karar verdim daha 2. Dalışımda iri bir akya sürüsü beni çevreledi okadar meraklılardıki istesem 2 tane birden vurabilirdim fakat güçlü bir balık olduğundan zaptetmesi zor olacağından bana en yakın olana atışımı yaptım biraz uğratşan sonra balığı dizgiye takıp aynı noktada 2 3 dalış daha gerçekleştirsemde çıkan gürültüden etraftaki bütün balıklar kaçışmıştı biraz daha sığlayıp daha berrak sularda av yapmaya başladım yine bir bölgede dalışımı yaptım yaklaşık 30 35 sn içinde kumsalda bana doğru gelen 2 harmadarı farkettim okadar sakindilerki sıkmak yerine izlemeye başladım balıklar önümde öyle beni inceliyorlar sürenin bitmesine doğru iri olanı çok rahat bir atışla aldım dizgiye taktım aynı bölgede son agaşonumuz yaptım saat 7.30 geri dönmem gerekiyor yolum baya uzun olduğundan önüme gelecek ilk balığa sıkıp zıpkını boşaltıp karaya çıkmaktır hedefim ve çok şükür dibe varır varmaz 3 akya çok temkinli bir şekilde önümden geçiyorlar Dı ne yaptıysam dikkatlerini çekemedim balık çok tedirgindi bu yüzden mesafeyi daha fazla açmadan bana en yakın olana atışımı yaptım 1.500 gr olan akya olduğu yere yığıldı bende onuda yanıma alarak kıyıya oradanda evin yolunu tutum herkese rast gele

IMG 20200615 220718

IMG 20200615 220659

Gönderildi : 16/06/2020 08:29
Abit Ayan, ONR6NKOC, mehmetyvs and 3 people reacted
muhsin5791
(@muhsin5791)
Üye Palazı

Tebrikler.

Gönderildi : 16/06/2020 09:28
Rıdvan (scotchsoda)
(@ridvan)
Sığ su avcisi Forum Yönetimi

Tebrikler abicim nefesine sağlık bizim için bu boylar hayallerimizi süsler sizin anılarınızı süslüyor maşallah diyelim kısmetiniz daim olsun...

Gönderildi : 16/06/2020 11:50
ONR6NKOC
(@onr6nkoc)
Başımı o denizden çıkarayım desem! Balığım ya; nefesim kesilir.... Forum Yönetimi

Mehmet abi çırak lazım mi 🙂 malzemelerini taşırim zipkinlarini parlatirim. Denizde sana Samandıra olurum. Al beni yanına 😀😀

Nefesine sağlık abi .... Keyifli dalislar.

Gönderildi : 16/06/2020 22:15
Abit Ayan
(@abit-ayan)
Üye Palazı

@sarimehmet abi nefesine sağlık çok güzel av olmuş

Gönderildi : 17/06/2020 09:07
Mehmet Reyhanoğlu
(@sarimehmet)
Üye
Konuyu Başlatan

@abit-ayan

Teşekkür ederim

Gönderildi : 17/06/2020 12:54
Mehmet Reyhanoğlu
(@sarimehmet)
Üye
Konuyu Başlatan

@onr6nkoc

Birşey yapmana gerek yok sen gel gerisi basit 😇teşekkür ederim

Gönderildi : 17/06/2020 12:55
Mehmet Reyhanoğlu
(@sarimehmet)
Üye
Konuyu Başlatan

@ridvan

Umarım bir gün daha irilerinden vurursun teşekkür ederim

Gönderildi : 17/06/2020 12:56
Mehmet Reyhanoğlu
(@sarimehmet)
Üye
Konuyu Başlatan

@muhsin5791

Teşekkür ederim

Gönderildi : 17/06/2020 12:56
Barracuda
(@can)
Yönetici

@sarimehmet avlar süper abi nefesine sağlık

Gönderildi : 17/06/2020 21:59
Caner Fuat KURT
(@canerfuatkurt)
Üye Palazı

Özellikle bu zıpkını boşaltma niyetiyle yapılan dalışlarda kefal gelse sevinirim. Ama sana akya gelmiş, demek adamına göre geliyor bunlar 😄😄 Nefesine sağlık abi hikayesi de kendileri de harika.

Gönderildi : 17/06/2020 22:07
ONR6NKOC reacted
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account