Dalış malzemeleri  

  RSS

Selim BULUT
(@selimbulut)
Üye Üye
Katılım : 2 sene önce
Gönderiler: 12
05/09/2019 15:53  

 

 

Hydrasub 5 mm sandwich smooth L beden dalış albisesi.Ufak bir iki tamir yapıldı.Fotoğraflarda detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.Kullanan kişi kilo aldığı için beden uymuyor.Kullanıma engel olacak yada konforu bozacak hiç bir durum söz konusu değil Fiyat 400tl.

Nava 5mm L beden bahçıvan tip Jarse dalış elbisesi.Elbise sadece iki kez kullanıldı.Hiç bir tamir yada yıpranma söz konusu değil.Fiyat 350TL

Pathos pro 110 kapalı kafa zıpkın.Üzerinde yine orijinal pathos şiş mevcut.Zıpkın bir kez suya girdi.Uzun olduğu için alan arkadaşım kullanamıyor.Lastik ve geriye kalan tüm aksamlar çok iyi durumda.Fiyat 700TL

Mares razor plastik palalı (değiştirilebilir) 41-42 numara palet.İki kez kullanıldı.Sadece çok ince ve küçük çizikler var.Ayaklıkların altında kesinlikle iz yok.Neredeyse sıfır diyebilirsiniz. fiyat 350TL

Dalış feneri.hiç bir sorun yok.O ringler ve geri kalan kısımların bakımı yapıldı.Gayet iyi durumda Fiyat 150TL

Mares dalış bıçağı.Çok iyi durumda.Paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Çok sağlam ve gaddar bir bıçak.Fiyat 200TL

Dalış bıçağı.Paslanmaz çelikten imal edilmiş.Hiç bir sorunu yok.Mukavemeti yüksek bir bıçak fiyat 150TL

Jakboeno 3mm jarse iç yelek.7 mm elbise aldığım için satıyorum.3 kez kullandım.Hiç bir tamir yada sorun söz konusu değil.Aynı markanın XL beden bir çok ürününü kullandım.Bu yeleğin bedeni ise L beden.Yani sorunsuz şekilde XL beden de L beden de kullanabilir.

Malzemelerin durumu çok iyi ve fiyatları olduğunca uygun tutmaya çalıştım.Alan arkadaşıma şimdiden hayırlı uğurlu olsun.


Alıntı
Can Aktaş
(@yuzarsif)
Kendi Halinde Bir Zıpkıncı Yönetici
Katılım : 2 sene önce
Gönderiler: 316
05/09/2019 16:12  

Hayırlı satışlar kardeşim malzemeler çok güzel görünüyor. Mares dalış bıçağı için özelden yazıyorum 🙂

Can Aktaş-1984-Hatay
Site Kurucusu
Lütfen Zıpkın Avı Türkiye Forumu Facebook sayfanızda paylaşın. Serbest Dalış ve Zıpkınla balık avı yapan herkesi foruma davet ediyorum. Kazasız bol avlı dalışlar dilerim.


CevapAlıntı
Paylaş :

©2020 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol