salvimar k-pro 115  

RSS

umut altınoluk
(@umut)
Üye Üye
Gönderiler: 11
10/09/2019 19:11  

Alıntı
umut altınoluk
(@umut)
Üye Üye
10/09/2019 19:13  

hiçbir sıkıntısı yok elimde fazla oldugu için satıyorum ihtiyacı olan ilgilenen varsa orjinal lastigiyle 700 tl ye vericem,sıfıra yakın ayardadır.

CevapAlıntı
Can Aktaş
(@yuzarsif)
Kendi Halinde Bir Zıpkıncı Yönetici
Gönderiler: 316
10/09/2019 19:23  

hiçbir sıkıntısı yok elimde fazla oldugu için satıyorum ihtiyacı olan ilgilenen varsa orjinal lastigiyle 700 tl ye vericem,sıfıra yakın ayardadır.

Güzel tüfek hayırlı satışlar. İsterseniz bu ilanın linkini facebook grubumuzda paylaşabilirsiniz.

Can Aktaş-1984-Hatay
Site Kurucusu
Lütfen Zıpkın Avı Türkiye Forumu Facebook sayfanızda paylaşın. Serbest Dalış ve Zıpkınla balık avı yapan herkesi foruma davet ediyorum. Kazasız bol avlı dalışlar dilerim.

CevapAlıntı
umut altınoluk
(@umut)
Üye Üye
10/09/2019 19:52  

daha once hiç uygulamadim dilerseniz sizde paylaşabilirsiniz.teşekkürler

CevapAlıntı
umut altınoluk
(@umut)
Üye Üye
11/09/2019 01:25  

zipkin satilmistir

CevapAlıntı
Can Aktaş
(@yuzarsif)
Kendi Halinde Bir Zıpkıncı Yönetici
Gönderiler: 316
11/09/2019 01:28  

zipkin satilmistir

Hayırlı olsun konuyu kapatıyorum.

Can Aktaş-1984-Hatay
Site Kurucusu
Lütfen Zıpkın Avı Türkiye Forumu Facebook sayfanızda paylaşın. Serbest Dalış ve Zıpkınla balık avı yapan herkesi foruma davet ediyorum. Kazasız bol avlı dalışlar dilerim.

CevapAlıntı
Paylaş :

©2020 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol