Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Hydra Deeppassion Dalış Elbisesi İncelemesi

55 Mesajlar
14 Üyeler
71 Beğeniler
7,924 Görüntüleme
Emir.ismail
(@emir-ismail-67)
Yeni Üye
Konuyu Başlatan

Arkadaşlar merhaba dalış elbisesi zıpkınla balık avında en önemli malzemelerimizden olduğunu varsayarak açılan sezonla beraber hydra markasını düşünenlere birkaç bilgi paylaşmak isterim.

Öncelikle 1.76cm 78kg bandındayım bu markada L beden "cuk" diyeceğimiz tabirle bedenime oturuyor 3,5,7mm kullandım. Piyasada fiyat olarak muadili olan diğer markalarda olan en büyük sorun ne derseniz bel ve bilhassa boyun kısmının dar olması olacaktır anlık çarelerle boyun kısmına yapılan müdaheleler elbisenin ek yerlerinde açılmaya neden olabilir ve bu sıkıcı durumu bu markada yaşamayacaksınızdır. Vücut yapım bel ve omuz genişliğim biraz fazla olduğu halde benim anatomime uyuyor.

Hydra tüm serilerinde neopren olarak jako kullanıyor ki rahatlık açısından yamamoto gibidir gerçekten yumuşak ve esnek yalıtımıda iyi. Diz ve dirsek korumaları daha yek pare yada kevler kumaş olsa daha kullanışlı olur zamanla açılma yapabiliyor jarse kumaşının kamuflaj serileri güzel ve estetik. Geneli itibari ile sağlam bir elbise.

En olumsuz yanı sanırım elbisenin neopreninden kaynaklı üst üste dalış yapıp yıkamazsanız epey rahatsız edici bi koku meydana geliyor düzenli yıkarsanız bir sorun çıkarmıyor son olarak 7mm alacak olanlara tavsiyem el ayak ve yüz kısmı biyeli olan modelden almalarıdır dikişli modellere göre hem daha rahat hem yalıtımı çok daha iyi. Piyasadaki yerli üretimler içerisinde güzel tercih herkese sağlıklı dalışlar

hydra dalış elbisesi
hydra dalış elbisesi yorum

Gönderildi : 14/06/2020 00:10
Ali S., kaanc, @mehmet yıldız and 10 people reacted
Barracuda
(@can)
Yönetici

@emir-ismail-67 Elbise incelemesi için teşekkürler. Forumda açılan bu tip konular, İnternet üzerinden malzeme araştırması yapanlar için çok faydalı olacaktır. Emeğinize sağlık

Gönderildi : 14/06/2020 00:43
Haktan N. and ONR6NKOC reacted
(@yahya)
Yeni Üye

merhaba üstadlar konu hydra ile de ilgili olduğu için yeni bir başlık açmak istemedim

Kışlık 7mm elbise alacağım Hydra 7 mm Deppassion Gray ile free-sub saroz/aspendos 7mm elbise arasında kaldım. İkisinin arasında hangisini seçmeliyim. Kendim şu an free-sub 5mm kullanıyorum. Yazın çok önemli olmasa da kışın elbisenin önemi bir hayli fazla. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa ziyadesiyle memnun olurum. 

Gönderildi : 25/07/2020 23:40
Barracuda reacted
Emir.ismail
(@emir-ismail-67)
Yeni Üye
Konuyu Başlatan

@yahya

Hydranın yüz kol ve bacak kısmı biyeli olandan almanızı tavsiye ederim kışın yalıtımda çok farkediyor çünkü diğerlerinde dikiş yerlerinden su daha fazla alıyor zaten kısa olan kış dalışlarını bu durumda dahada kısa tutuyor.

Gönderildi : 26/07/2020 12:40
Barracuda reacted
(@yahya)
Yeni Üye

Açıkçası bende sizinle aynı görüşeyim sadece hydra neopreninin koktuğundan ve çok nazik parmak batmalarına falan dayanıklı olmadığından bahsedildiği için çelişkide kaldım

Gönderildi : 26/07/2020 12:45
Emir.ismail
(@emir-ismail-67)
Yeni Üye
Konuyu Başlatan

@yahya

Kardeşim hydra serilerinde jako neopren kullanılıyor esneklik olarak yamamotodan aşağı değil koku evet biraz var ama düzenli tatlı suyla yıkanırsa sorun olmas nazik derken tüm neoprenler dikkatli kullanılmalı. Bakın freesubın yüz kısmıda farklı çeneyi bu yüzden tam saramıyor ki bu kışın çok mesele. Tercih sizin. Birde başka platformlarda tunç demirtaş isimli biri sadece 1 kez giyilmiş imroz satıyordu L beden 7mm gayet iyi fiyata

Gönderildi : 26/07/2020 21:15
Barracuda reacted
(@yahya)
Yeni Üye

Emir İsmail öncelikle önerin için teşekkür ediyorum.ancak prensip olarak başkasının giydiği kıyafeti giymeyi tercih etmiyorum. Sen söyleyene kadar dikkat etmemiştim freesub kapadokya modeli kullanıyorum her 5-6dalışta çene bölümünden çekiştiriyorum. Aşağıya doğru çekiyor. Anladığım kadarıyla hydranın bu konuda yüzü tam kapadığını çeneyi örttüğünü söylüyorsun doğru mu anlamışım🙂 koku konusu benim için sıkıntı olmayacaktır her dalış tan sonra elbiseyi temiz suyla duruluyorum

Gönderildi : 26/07/2020 21:38
Emir.ismail
(@emir-ismail-67)
Yeni Üye
Konuyu Başlatan

@yahya

Screenshot 20200726 225733 Chrome
Screenshot 20200726 225648 Chrome

Kardeşim resimleri incelersen daha iyi anlayacaksın freesub yekpare başlık yaparken hydranınkinde yüzü çevreleyen bir parça daha var. Yani hala yeni serilerinde böyle üretim yapan firmalara şaşıyorum 

Gönderildi : 26/07/2020 23:00
gkhnkck1990 reacted
(@yahya)
Yeni Üye

Çok teşekkür ederim üstadım çok açıklayıcı oldu görselde çok faydalı oldu. kararımı verdim şu an umarım başka arkadaşlar içinde faydalı bir akış olmuştur. 

Gönderildi : 26/07/2020 23:51
(@demir-kayaci)
Yeni Üye

@emir-ismail-67 konu ve inceleme için teşekkürler. Bende bu ara yeni elbise arayışındayim. Bugüne kadar 4 farklı marka kullandım hepsinde yanak ve boyun bölgemden ani sağa sola bakışlarda su aldığını farkettim. Sizin dediğiniz contalı modeli alsam azalır mı su girişi?

Birde bu ara çok sık Yamamoto konuları görüyorum yalıtım olarak hydranin kullandığına göre daha mi başarılı yoksa sadece esneklik farkı mi?

Gönderildi : 06/09/2020 12:10
Barracuda reacted
Emir.ismail
(@emir-ismail-67)
Yeni Üye
Konuyu Başlatan

@demir-kayaci

Yaz için bu pek problem olmasada kışın çok kısa sürede üşümenize neden olacaktır. Yani imkan varsa contalı model herzaman daha iyidir. Açıkcası yamamoto kumaşla hydranın jako kumaşı arasında ciddi bir fark göremeyiz ikiside esnek bir elbise tercih sizin benim hydranın kalıbı hoşuma gittiğinden bu defa böyle bir tercihte bulundum

Gönderildi : 16/09/2020 20:27
(@demir-kayaci)
Yeni Üye

Teşekkürler cevap için, hydra kullandım güzeldi bu sefer bulabilirsem contalı olarak jak boeno ya da pescador elbiselerden birisine bakacağım.

Sağlıklı dalışlar diliyorum size..

Gönderildi : 17/09/2020 11:51
Emir.ismail
(@emir-ismail-67)
Yeni Üye
Konuyu Başlatan

@demir-kayaci jak boenoda contalı model yok pescadorda tam emin değilim ama sanırım ondada yok sağlıcakla dalın

Gönderildi : 17/09/2020 13:04
kindi
(@kindi)
Yeni Üye

Merhaba. Epey bir marka model kiyasindan sonra, hydra 5mm contalı kıyafet almak üzereyim. Koku noktasına takıldım. Koku, beden sağlığını tehlikeye atacak cinsten bir malzemenin olduğunu mu gösteriyor? Yamamotolarda bu koku sorunu var mı? Jako malzeme, yamamoto kadar esnek diye onun kadar iyidir anlamına mı geliyor?

Gönderildi : 07/10/2020 05:29
mccebi reacted
mccebi
(@mccebi)
Yeni Üye

@kindi freesub yamamoto 39 kullanıyorum koku sorunu var. koku 1 gün kadar üzerimde kalıyor. Henüz 4 dalış yaptım bu elbiseyle, zamanla koku geçer mi kalır mı göreceğim.

Gönderildi : 07/10/2020 06:20
kindi reacted
Emir.ismail
(@emir-ismail-67)
Yeni Üye
Konuyu Başlatan

@kindi kardeşim jako kötü bir kumaş değil şahsen benim bedenime hydranın kalıpları güzel oturduğundan tercih ediyorum. Jakın bedeni bende problem:) keza freesub pescador bunlar aynı üretim fiyatları yakın ürünler fiyatla kalite endeksi bi nebz doğrudur misal imrozun fiyatına bakınız:) ama diz ve popo kısmı kevlar takviyeli contalı kumaşıda shecio tercih sizin

Gönderildi : 07/10/2020 22:13
kindi
(@kindi)
Yeni Üye

@emir-ismail-67

Pahalıdan ucuza seçeneklerim şu (Ekim 2020 fiyatları):

İmrozsub Caldera 5.5mm (Sheico malzeme)1580 TL

Hydra 5 mm Plus (contalı) (Jako malzeme): 1080 TL

Hydra 5 mm (contasız) (Jako malzeme): 950 TL

Freesub 5 mm (contasız) (Yamamoto malzeme): 950 TL

Jak Boeno 5 mm (contasız)(Yamamoto malzeme): 1000 TL (Freesub ile neredeyse aynı görünüyor fotograflarda)

Pescador'un fiyatını ve sitesini bulamadım. Ama tahminen freesub ile aynıdır durumlar.

Contalı tek seçenek Hydra Plus. Üstelik Hydra elbiselere çorap da dahil, diğerleri çorap vermiyor (gördüğüm kadarıyla). İmroz ile Hydra Plus arasında 500 TL fark var, az değil. İmrozun toka kısmını beğenmedim, contalı da değil. Bu durumda en uygun seçenek Hydra Plus gibi.

Gönderildi : 08/10/2020 08:25
gkhnkck1990 reacted
Buğra Batuhan
(@bbatuhan)
Kıdemli Üye

@kindi

imrozda kampanya var yada indirim diyim ben yeni aldım.5.5 mm hatta özel diktirdim kadir abiye 1200 TL ye bilginize .

Gönderildi : 08/10/2020 10:37
kindi and Haktan N. reacted
Haktan N.
(@dreamdiver)
Trofe Üye

@bbatuhan Hayırlı olsun iyi dalışlarda kullan, Caldera güzel elbise 👍

Gönderildi : 10/10/2020 15:08
kindi
(@kindi)
Yeni Üye

@bbatuhan

Teşekkürler ama geç gördüm. Siparişi vermiş olduk hocam (hydra).

Gönderildi : 12/10/2020 16:35
Buğra Batuhan
(@bbatuhan)
Kıdemli Üye

@kindi hydra da güzel hocam kullanıyordu ve çok memnundu bende imrozdan çok memnunum gerçekten conta sistemi ve ısı yalıtımı güzel konforlu da .sizede güzel sağlıklı dalışlar dilerim yeni elbisenizle

Gönderildi : 13/10/2020 09:46
kindi reacted
kindi
(@kindi)
Yeni Üye

Siparişim 2 hafta sonra geldi. Ancak dalış çorabı çıkmadı. Meğer dahil değilmiş ürüne. Orada biraz keyfim kaçtı açıkçası. Sitesindeki ürünün fotoğrafları yanılttı beni. En azından "Çorap dahil değildir" ibaresi konulmalıydı diye düşündüm. Alacak arkadaşlar yanılmasınlar:

https://www.poyrazsub.com/hydra-5-mm-deeppassion-brown-dalis-elbisesi

Gönderildi : 27/10/2020 10:16
gkhnkck1990 reacted
Emir.ismail
(@emir-ismail-67)
Yeni Üye
Konuyu Başlatan

@kindi kardeşim dalış çorabını bedava veren birmarka ben bilmiyorum bir ara jakboenı eldiven alana sol eldiveni çift yolluyordu. Sağlık olsun görseller sizi şaşırtmış

Gönderildi : 28/10/2020 09:59
kindi reacted
kindi
(@kindi)
Yeni Üye

Evet Emir, ben de görmedim çorap veren firma. Ama orada öyle bir görsel konmuş ki, demek ki veriyorlar, rakiplerinden böyle ayrışacaklarını düşünüyorlar herhalde dedim.  çorap resmi koydun tamam da, bu ürün dahil değildir diye yaz be adam... Sorun, kandırıldığımı hissetmemde. Çorabın gelmemesinde değil.

Gönderildi : 28/10/2020 10:35
Barracuda reacted
(@gugar61)
Yeni Üye

@emir-ismail-67

Gönderildi : 03/11/2020 21:00
(@ismail5353)
Yeni Üye

@emir-ismail-67

Bilgilendirme için teşekkür ederim, kafamdaki soruların cevaplarını daha sormadan aldım

Gönderildi : 04/11/2020 19:56
kindi
(@kindi)
Yeni Üye

Aradan geçen zaman sonrası ben de tecrübemi kısaca aktarmak istiyorum. Kıyafet tam oturdu üzerime. Suda sağladığı konfor çok iyiydi genel olarak. Hiçbir sorun yaşamadım. Gayet sıcak tuttu. Yumuşaklığı ve esnekliği iyiydi. Rahatlıkla tavsiye edebilirim bu giysiyi. Sadece "uni baby" marka bebe şampuanı kıyafeti rahat giymek için kullandım. Ama eve gittiğimde kaşınmaya başladım komple. Şampuandan mı yoksa kıyafetten mi oluştu kaşıntı anlayamadım. Böyle bir şey tecrübe eden oldu mu bu kıyafette acaba?

Gönderildi : 21/12/2020 17:44
kindi
(@kindi)
Yeni Üye

Son dalışımda anladım ki şampuandanmış kaşıntı.

Gönderildi : 28/12/2020 10:06
ozansefer
(@ozansefer)
Yeni Üye

@kindi merhaba ben hindistan cevizi yağı kullanıyorum. hem elbise çok rahat giyiliyor hemde cilt için faydalı ve antibakteriyel 🙂

Gönderildi : 29/12/2020 13:20
kindi
(@kindi)
Yeni Üye

@ozansefer Elbiseye zararı olmasın?

Gönderildi : 29/12/2020 13:31
ozansefer
(@ozansefer)
Yeni Üye

@kindi Ben jak boeno ombre elbisede uzun süredir kullanıyorum bir zararını görmedim. Şampuandan daha masum geliyor bana

Gönderildi : 29/12/2020 13:33
kindi
(@kindi)
Yeni Üye

@ozansefer Hindistan cevizi yağı da kullanılabilir o zaman. Ancak dalış boyunca hindistan cevizi kokusu beni rahatsız eder biliyorum. Kokusuz ve daha ucuz bir ürün olarak wiaxi jeli tavsiye edebilirim. Su bazlı. Ne deriye, ne elbiseye ne de denize zararı olacak bir ürün.

Gönderildi : 29/12/2020 13:46
Haktan N.
(@dreamdiver)
Trofe Üye

@emir-ismail-67 bu Hydra elbiselerde ki koku sorununu kısa zamanda çok fazla duymaya başladım. Hatta geçenlerde bir forum üyesi yazısında elbise kokusundan dalışta midesinin bulandığını söylemişti.

Hiç Hydra elbise denemedim ve bilmiyorum onun için de genel olarak konuşacağım.

Şunu söyleyebilirim yıllarını dalışa vermiş birisi olarak. Bir wetsuit aldığınızda ister smooth ister jarse olsun eğer elbise mağazada askıda değil pakette beklemişse koku olabilir buda normaldir, ama... Ama diyorum çünkü burası önemli elbiseyi paketinden çıkarıp bir bilemediniz iki gün havalandırdınız ve koku gitmediyse aman ha o elbiseye yaklaşmayın. Çünkü devamlı koku salan elbiselerin neopreninde kullanılan hamur ya atık neoprenden imal yada kanserojen madde içeriyor demektir. Ve saatlerce teninize değen kanserojen bir çöpün sizi cilt kanseri yapabileceğini unutmayın.

Hydra yada her ne marka olursa olsun lütfen CE belgesini sorun. Ne yazık ki döviz kurlarının yüksekliğinden dolayı çoğu dalgıç herkesin hakkettiği uluslararası markalar yerine son zamanlarda oldukça artan kalitesiz ürünlere mahkum oldu.

Gönderildi : 30/12/2020 00:53
gkhnkck1990, kaanc, MehmetEmin and 3 people reacted
mccebi
(@mccebi)
Yeni Üye

@emir-ismail-67 merhaba, bu elbiseden almayı düşünüyorum da dalış sonrası üzerinize kimyasal neopren kokusu gibi bir koku siniyor mu. Misal; freesub yamamoto 39 kullandım. Neoprenin kendine has kokusu ne ise dalış sonrası aynı koku vücuduma yapışıyordu. 1-2 gün bu kokuyla geziyordum. Hydra elbisede de buna benzer mi bir koku var yoksa oluşan koku hijyene bağlı bakteriyel bir koku mu.

teşekkürler

Gönderildi : 31/12/2020 20:46
mccebi
(@mccebi)
Yeni Üye

Ayrıca vücuda sinen ve 1-2 gün çıkmayan bu kokudan bir ben mi şikayetçiyim. Hiçbir yerde bununla ilgili bir şey okumadım. Halbuki freesub yamamoto 39 iyi satan bir model bildiğim kadarıyla. Ya insanlar bu kokuyu olağan karşılıyor ya da bana kokulusu denk geldi.

Gönderildi : 31/12/2020 20:54
kindi
(@kindi)
Yeni Üye

Ben öyle bir kokudan muzdarip olmadım hocam. Koku noktasında algım orta seviyededir. Tutkalımsı bir koku evet vardı elbisem ilk geldiğinde. Sonra azaldı bu. Ama şikayet edeceğim, özellikle üzerime sinen beni rahatsız eden bir plastik kokusu vs. yok.

Gönderildi : 01/01/2021 11:36
Emir.ismail
(@emir-ismail-67)
Yeni Üye
Konuyu Başlatan

@mccebi hayır kardeşim benim kokudan yana bi sorunum yok 3 ve 5mmlerini bu sezon kullandım düzenli tatlı suyla yıkamak kaydıyla

Gönderildi : 03/01/2021 22:46
mccebi
(@mccebi)
Yeni Üye

@emir-ismail-67 @kindi , koku kafama takılan bir konuydu cevaplarınız aydınlatıcı oldu. Hydra 7mm almaya karar verdim. Kullandıktan sonra ben de tecrübelerimi paylaşacağım. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Gönderildi : 04/01/2021 02:04
gkhnkck1990 reacted
kindi
(@kindi)
Yeni Üye

Plastik dışı koku oluşmasın diye de bir sonda takacağım kıyafetime. Şu şekilde:

veya şu:

Gönderildi : 04/01/2021 12:43
Haktan N.
(@dreamdiver)
Trofe Üye

Dün Hydra'nın Sahibi Cem Akman'la konuşmam sırasında sizlerden gelen Hydra elbise koku problemini açtım. Kendisi elbiselerinin standartlara uygun neoprenden üretildiğini ama bir ithal elbise gibi 8 ay rafta yada depoda beklemediğini, elbiselerin taze olduğu için yapıştırıcı ve solvent kokabileceğini, giymeden önce açıp 2 gün balkonda bekletilir ve yıkanırsa kokunun kesileceğini söyledi.

Gönderildi : 07/01/2021 10:39
Buğra Batuhan
(@bbatuhan)
Kıdemli Üye

@dreamdiver ben hydra deil ama piyasada satılan yomomoto 39neopreni ünlü bir firmadan elbise aldım .

3 gün yıkadim bebek sampuaninda beklettim dalış yaptım , yıkadım havuzda beklettim 1 gün sabah yine dalış yaptım yine şampuanla beklettim yani yikadimda yıkadım olmadı o koku gitmedi kurutup dolaba astım hanımla papaz oldum koku dolap kapağını açınca belli oliyordu.

Sonuç sattım.

Kokusuz elbise aldım hatta misss kokulu elbise aldım.dalamadigim şu günlerde gidip kokluyorum hatta😇..

Koku önemli benim midemi alt üst etti.burnumda yer etti dalışı bile etkiledi.

Gönderildi : 08/01/2021 11:30
Barracuda, kaanc, ozkancab and 1 people reacted
mccebi
(@mccebi)
Yeni Üye

@bbatuhan ben bahsettiğiniz sorunu free-sub yamamoto39'da yaşadım. Fakat hiçbir yerde bununla ilgili bir yazı okuyamadım. Eğer okusaydım o markayı tercih etmeyebilirdim. Şahsi düşüncem; iyi veya kötü tecrübeler marka verilerek yazılmalı.

Gönderildi : 08/01/2021 14:42
Haktan N.
(@dreamdiver)
Trofe Üye

@bbatuhan hangi marka Batuhan, yazda herkes bilsin almadan önce 2 kere düşüp senin yaşadıklarını yaşamasın.

Gönderildi : 08/01/2021 15:13
Haktan N.
(@dreamdiver)
Trofe Üye

@mccebi free-sub'la hiçbir bağlantım olmadığı için birşey diyemeyeceğim, ama haklısınız lütfen iyi yada kötü deneyimlerimizi marka belirterek paylaşalım, özellikle de kötü deneyimlerimizi...

Gönderildi : 08/01/2021 15:16
Buğra Batuhan
(@bbatuhan)
Kıdemli Üye

@dreamdiver valla abi marka yazarım ama bilemedim yazmakla yazmamak arasındayım.

Cunki binlerde bir lbise yapıp satan bir firma belki bendeki de hata vardır diyorum.ama bir kaç kişiyle de konuştum aynı sorunu yaşayanlar var.

Hani oda yerli uretim bir firma oyuzden yazmadım .

Yerli uretime tam destek dediğim için ayıp olmasin.

Gönderildi : 08/01/2021 20:39
Buğra Batuhan
(@bbatuhan)
Kıdemli Üye

@mccebi sanırım yomomoto 39 kumaşının Türkiye'ye gelen serilerinde problem var hem koku hemde Batmama sorunu yaşıyan çok kişi var.

Gönderildi : 08/01/2021 20:40
Barracuda
(@can)
Yönetici

Bir malzeme ile ilgili sorun yaşadığımızda bu sorunu dile getirmek en doğal hakkımız. Misal daha önce forumda bir çok konuda @bbatuhan jakboeno yamamoto elbise ile ilgili fazladan 1-2 kg ağırlık takmam gerekti şeklinde bir şikayetini dile getirmişti. Daha sonra imrozsub elbise aldığını ve daha az ağırlık kullanabildiğini yazmıştı.

Şimdi jakboeno yamamoto elbiselerde genel itibariyle mi böyle bir durum var bilmiyoruz. Eğer genel itibariyle böyle bir durum varsa mesela X marka elbiseyle 10 kg takabiliyorken yamamoto kumaşla 12 kg takmam gerekecekse ben kafadan diğer elbiseyi seçerim. @bbatuhan a da bu konuda bilgi verdiği için teşekkür ederim çünkü benim için 2 kg ağırlık gerçekten çok fark eder.

Ancak başkası iki marka arasındaki fiyat farkını çok bulur ve gerekirse daha fazla ağırlık kullanırım zaten elbise kullandıkça incelecek ağırlık kullanımı azalacak der. Jak boeno elbiseyi tercih eder. Bu arada jakboeno elbise kullanıcısı olarak üretim ve işçilik bakımından gönül rahatlığı ile tercih edilebilecek bir marka olduğunu söyleyebilirim.

Koku mevzusu da aynı şekilde kimisi önemsemez başkası için çok önem arz eder. Eğer bir markada geçmeyen bir koku problemi varsa bence bu dile getirilmeli ve bu sorunun üretici tarafından giderilmesi sağlanmalıdır.

Bu tip problemlerin genel mi özel mi olduğunu ancak kullanıcılarından gelen bildirimlerle anlayabiliriz. Demem o ki lütfen forumu kullanırken rahat olun. Dalış malzemeleri artık eskisi gibi ucuz değil. Ülkenin büyük çoğunluğu gibi ekonomik zorluk yaşayan bir sürü zıpkıncı var. Bir dalış malzemesi alabilmek için kılı kırk yarmaları gerekiyor. Ve özellikle ürün incelemeleri ve mantıklı kullanıcı yorumları artık ürün seçiminde hayati önem taşıyor.

Herkes rahat olsun.Biz objektif bir şekilde ürün incelemesi ve özellikle kullanıcı yorumu biriktirelim ki ihtiyacı olan okuyup faydalansın.

Gönderildi : 08/01/2021 21:06
kaanc, gkhnkck1990, MehmetEmin and 3 people reacted
mccebi
(@mccebi)
Yeni Üye

@bbatuhan sizinle aynı düşüncedeyim. Çünkü büyük markalar da yamamato 39 kullanıyor. Örneğin salvimar nebula elbisede yamamoto 39 kumaş kullanılmış. Elbiseyi inceleme şansım olmadı ama o elbisenin koktuğunu sanmıyorum. Bizdeki yamamoto 39'lar dediğiniz gibi farklı galiba.

Gönderildi : 08/01/2021 21:12
Haktan N.
(@dreamdiver)
Trofe Üye

@mccebi Salvimar Nebula benim eski elbisem koku sıfır ama sert bir elbise esnek değil sahip olduğum diğer elbiselere göre

Gönderildi : 08/01/2021 21:53
mccebi reacted
Haktan N.
(@dreamdiver)
Trofe Üye

@can haklısın can, malzemeler o kadar pahalı ki çoğu kişi zorluk ve fedakarlıklarla bu malzemelere sahip olmaya çalışıyor, ve deneme yanılma yoluyla gibi bir lüksleri yok. Onun için iyiyi övmek yerine kötüyü belirtmekte çok ama çok önemli. Mesela benim en son aldığım O.ME.R Maxi Laser bıçakla ilgili sorunları daha önce yazmış olsalardı uzak dururdum.

Gönderildi : 08/01/2021 22:07
kaanc, BULUT_ and Barracuda reacted
Sayfa 1 / 2
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account