Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Zıpkın Lastik Boyu Nasıl Hesaplanır ? Videolu Anlatım

1 Mesajlar
1 Üyeler
1 Beğeniler
4,549 Görüntüleme
Barracuda
(@can)
Mesajlar: 2725
Yönetici
Konuyu Başlatan
 

Herkese merhaba. Özellikle zıpkınla balık avına yeni başlayanlar ya da belli bir seviyeye gelmiş ancak şiş-lastik kombinasyonu konusunda yardıma ihtiyaç duyanlar için mükemmel bir kaynağı sizlerle paylaşmak istedim. Hamid Asım Usta tarafından hazırlanan bu çalışma toplam 3 videodan oluşmaktadır. Zıpkınlarda çift lastik kombinasyonu hakkında hazırlanan bu serinin  1. Bölümü - Germe mesafesi nedir ? Nasıl ölçülür ? - Lastik uzunluğu nasıl hesaplanır ? gibi sorularun cevaplarını içermektedir. Hamid Ustaya teşekkür ederiz. Eğer videoyu faydalı bulursanız lütfen Hamid beyin youtube kanalına abone olun ve videoyu beğenmeyi ihmal etmeyin.

 
Gönderildi : 13/02/2020 02:59
2000watt reacted
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account