Bildirimler
Tümünü Sil

Av paylaşımı yarışması başladı oy kullanmak için Tıklayın. Lütfen Forum Kılavuzunu okuyunuz. Ayrıca forumu cep telefonu ekranınıza kısayol olarak ayarlamanızı rica ediyoruz. Bu şekilde forumu bir mobil uygulama gibi kullanabilirsiniz  Kısayol Ayarı Resimli Anlatım

Zıpkın Avı Türkiye Foruma Yeni Bir Özellik Eklendi !  

  RSS
Barracuda
(@can)

Türkiye'nin en modern zıpkıncı platformu Zıpkın Avı Türkiye Forumu geliştirmeye devam ediyorum 🙂 Forumda olup bitenleri, paylaşımlarınıza yapılan yorum ve beğenileri kolay bir şekilde takip edebilmeniz için forum menüsünün içerisine "bildirimler" isimli bir bölüm ekledim. Aşağıdaki resimler telefon ekranından alınmıştır. Ben forumu sürekli cep telefonumla kullanıyorum sizler de forumu cep telefonlarınızla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Foruma üye girişi yaptıktan sonra forum menüsünün sağında bir bildirim simgesi göreceksiniz. Birden fazla bildiriminiz varsa simge yanında bildirim sayısı da görünecektir.

Zıpkın Avı Türkiye Forum Bildirimleri 1

Bildirim simgesine tıklarsanız küçük bir pencere açılacak ve bildirimlerinizi görebileceksiniz. İstediğiniz bildirime tıklayabilir ve bildirim ile ilgili sayfaya geçiş yapabilirsiniz.

Zıpkın Avı Türkiye Forum Bildirimleri 2

 

ÖNEMLİ NOT ! Eğer cep telefonuyla foruma giriş yaptığınızda aşağıdaki resimdeki gibi bir şeyle karşılaşırsanız lütfen aşağıdaki adımları takip edin.

20200206 143233

Cep telefonunuzdaki "Google Chrome" tarayıcısından çıkın. Ayarlar ->Uygulamalar ->Chrome->Depolama->Önbelleği Temizle diyerek. Tarayıcı ön belleğini temizleyin. Yeniden Google Chrome tarayıcısını açın ve foruma giriş yapın. Hepsi bu kadar.

 

 

YanıtAlıntı
Gönderildi : 07/02/2020 14:00
Cüneyt beğenme
Caner Fuat KURT
(@canerfuatkurt)

Dostum her girdiğimde yeni bir özellik gelmiş oluyor. Tebrikler gerçekten harika iş çıkartıyorsun.

YanıtAlıntı
Gönderildi : 13/02/2020 05:10
Barracuda beğenme
Barracuda
(@can)
Gönderen: @canerfuatkurt

Dostum her girdiğimde yeni bir özellik gelmiş oluyor. Tebrikler gerçekten harika iş çıkartıyorsun.

Sağol kardeşim. Dalışa gidemeyince foruma sarıp duruyorum 🤣

YanıtAlıntı
Gönderildi : 13/02/2020 05:24
Paylaş :

©2020 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account