Bildirimler
Tümünü Sil

Budak Jade

 
(@egemen-atasu)
Yeni Üye

Merhaba iyi günler forum da yeniyim başlıktaki model hakkında çok fazla bilgi bulamadım acaba tavsiye eder misiniz? Uzun zamandır dalıyorum fakat daha önce zıpkın kullanmadım bu yüzden nasıl bir kombinasyon kullanmalıyım bir bilgim yok tavsiyelerinize açığım.90 lık bir zıpkın düşünüyorum genel olarak marmara da dalıyorum marmara ya uygun bir zıpkın mıdır başka tavsiye edebileceğiniz ahşap zıpkınlar var ise tavsiyelerinize oldukça açığım. 

       

YanıtAlıntı
Konuyu Başlatan Gönderildi : 04/04/2021 22:15
Barracuda beğenme
(@mertcan-e)
Üye

Merhaba , öncelikle foruma hoşgeldin . Elimde 2 tane Budak jade var ve aktif olarak kullanıyorum . Güçlü kombinasyonları kaldıran , oturaklı , tepmesi olmayan bir tüfek . Tavsiye ederim ama marmara için ne kadar mantıklı olur bilmiyorum . Ahşap tüfeklerin kütleli yapısı olduğundan ötürü güçlü kombinasyonlarda bile az teper ama marmara da görüş çok açık olmadığından mütevellit alacağınız 90 lık alüminyum veya carbon, manevra kabiliyeti yüksek zıpkınlara daha soft kombinasyonlarla randıman alabilirsiniz.

YanıtAlıntı
Gönderildi : 04/04/2021 23:01
Barracuda ve zencuk beğendi
(@egemen-atasu)
Yeni Üye

@mertcan-e Öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim ahşap tercih etmemin sebebi görüntülerinin oldukça hoş olması carbon ve alüminyum zıpkınlar bana oldukça soğuk geliyolar fakat dediğiniz gibi marmara gerçekten çok bulanık olabiliyor sanırım alüminyum bir zıpkın tercih etmem daha doğru olucak 

YanıtAlıntı
Konuyu Başlatan Gönderildi : 05/04/2021 00:23
ozansefer
(@ozansefer)
Üye

Merhabalar aradığınız boyda dalış meranızın bulanık olmaı sebebiyle benim önerim cressi geronimo elite dir. 95 lik kullanıyorum atışları çok isabetli sephiye ayarını iyi yaparsanız yıllarca sorunsuz kullanırsınız. Bir arkadaş 10 yıldır elinden geçmeyen tüfek kalmadı Omer roller, et, c4 mr carbon, ahşap bleutec acid ... hepsi geldi geçti ama hala geronimo pro 95 duruyor ve aktif olarak onu kullanıyor. Bende ahşabın yanında bulanık suda 95 geronimo elite ile dalıyorum. Tek handikapı ip bırakmayı fazla gerdirmeyin tetik kilitlenebilir.

YanıtAlıntı
Gönderildi : 07/04/2021 18:03
(@egemen-atasu)
Yeni Üye

@ozansefer Yanıtınız için teşekkür ederim

YanıtAlıntı
Konuyu Başlatan Gönderildi : 08/04/2021 12:55

©2021 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account