Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Doğu Akdenizden Güzel Bir Şeytan Avı Videosu

2 Mesajlar
2 Üyeler
1 Beğeniler
1,480 Görüntüleme
Barracuda
(@can)
Mesajlar: 2723
Yönetici
Konuyu Başlatan
 

Herkese slm. Youtube da gezinirken denk geldiğim ve bu zamana kadar başından sonuna kadar izlediğim ender zıpkın avı videolardan birisini sizlerle paylaşmak istedim. Videoda güzel bir şeytan avı yanısıra bilgi ve tecrübe paylaşımı da var. İyi seyirler.

Vdeodaki balık türünü merak edenler forumdaki Balık Türleri isimli başlığın altında Taş Hanisi(Şeytan-Züber) isimli konuya göz atabilirler.

 
Gönderildi : 17/07/2021 13:06
Wolfenstein
(@wolfenstein)
Mesajlar: 297
Üye
 

Emre Südaş avı. Emre aynı zamanda Deepro ahşap zıpkınların da üreticisidir. Çok da mütevazi ve beyefendidir. Güzel av ve güzel anlatım olmuş gerçekten..

 
Gönderildi : 17/07/2021 15:02
Barracuda reacted
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account