Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

3,100 Kg Kofana ve Promosyon Kefal

5 Mesajlar
4 Üyeler
7 Beğeniler
1,076 Görüntüleme
Utku Omer
(@utkuberber)
Yeni Üye
Konuyu Başlatan

19 Temmuz Pazar günü akşamsuyu için 5 gibi evden çıktım. Hazırlanıp denize girmem 6yı bulmuştu. Avın ilk saatinde 2 adet kofanayla yaklaşık 3 kere karşılaştım fakat deniz bir hayli dalgalıydı. Bu nedenle karakıyı avımda zorlanıyor ve yerimde durmakta güçlük çekiyordum. Durum böyle olunca da balık beni önceden fark edip hiç oralı olmadan uzaklaşıyordu. Bir agaşonda da yine aynı çift kofana bu sefer ters tarafımdan görünerek uzaklaşmıştı. Bugün nasipte yok heralde diyerek dönüşe geçmiştim. Dönüş güzergahında bir ümit diyerek sessizce sualtından ilerlerken birden karşıma iki canavar çıktı 🙂 Ne kadar kofana avlamış olursam olayım her kofana gördüğümde içimi kaplayan heyecan aynı oluyor ve 1-2sn nutkum tutuluyor 🙂 Atışımı yaptım ve şiş kelebeği son anda balığa girdi, fakat balık kelebekte kaldı ve yırtabilecek bir yerden vurmuştum. Acele etmeden balığı iyice yordum ve en sonunda kıyıya çıkıp çekerek aldım. Nasipte varmış dizgideki yerini aldı. 3.100kg geldi. Daha iyileri sizlere rastgelsin sağlıcakla dalın.

Gönderildi : 20/07/2020 17:10
atillatanisik, Mustafa Erol, ONR6NKOC and 2 people reacted
zencuk
(@zencuk)
Yönetici Forum Yönetimi

Tebrik ederim. Bugun çok fena 2 kofananın zıpkını dahi çevirmeden gidişini izledim, moraller bozuk 😆

Gönderildi : 21/07/2020 00:20
Barracuda reacted
Barracuda
(@can)
Yönetici

@utkuberber çok güzel kofana nefesine sağlık. Youtube kanalınıza abone oldum videonuza beğeni bıraktım.

Gönderildi : 21/07/2020 02:25
ONR6NKOC
(@onr6nkoc)
Başımı o denizden çıkarayım desem! Balığım ya; nefesim kesilir.... Forum Yönetimi

Nefesinize sağlık.  Güzel atış olmuş.

Gönderildi : 21/07/2020 07:04
Utku Omer
(@utkuberber)
Yeni Üye
Konuyu Başlatan

@zencuk Teşekkür ederim. Ben de çoğu kez sadece izleyerek atış yapamadan avı sonlandırmıştım 😀 O bile ayrı zevk

@can Çok teşekkür ederim sık sık av yapıyorum burada paylaşmaya çalışacağım daha iyisi size rastgelsin.

@onr6nkoc Çok teşekkürler

Gönderildi : 21/07/2020 10:30
Barracuda reacted
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account