Zıpkının şişini ve ...
 
Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Zıpkının şişini ve makarasını bağlamanın püf noktaları

2 Mesajlar
2 Üyeler
1 Beğeniler
425 Görüntüleme
Mesajlar: 4
Konuyu Başlatan
(@ozberk-karci)
Yeni Üye
Katılım : 1 ay önce

Ben zıpkın işine girmek isteyen 15 yaşında biriyim. bu sene ayvalıkta ilk dalışlarımı gerçekleştirceğim. Apnea Mt series 90 lık zıpkın aldım ve şiş makara bağlaması yapılmadan geldi bana yardımcı olursanız sevinirim.

Yanıt
1 Yanıt
moguzcan
Mesajlar: 365
(@moguzcan)
Üye
Katılım : 4 sene önce

makara tamamen takılı değilmi yoksa sadece makara ipimi sarılı değil  böyle şeyleri uzaktan anlatarak zor algılarsın. Bence en yakın bir balık avı malzemeleri satan biyere git bir bilenin eşliğinde pratik yap .vede mutlaka derinlere vs tekniklkeri öğrenmeden dalmaya çalışma. Kulaklarını açmadan dalmaya çalışma , üzerinde ağırlıklar dengeli olsun vs vs.. birsürü teferruatı var rasgele zıpkını eline alıp dalmak sakıncalı ..

Yanıt
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account