Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Seac sub 65 havalı zıpkın

1 Mesajlar
1 Üyeler
0 Beğeniler
391 Görüntüleme
(@ahmet-baloglu)
Mesajlar: 12
Yeni Üye
Konuyu Başlatan
 

Merhaba arkadaşlar . Seac Asso C/R havalı zıpkınımın hava basıncını gösteren manometreyi zıpkıda bağlamak için bir aparat yaptırdım. Aparat güzel fakat TEFLON  sarmadığım için havayı boşalttım. Şimdi yeniden hava dolduracağım ama zıkkın yağı bulamıyorum. Şartlandırıcı yağları durum için uygun mudur .  internetten baktım ama hiç bir yerde yağ bulamadım hepsi ya satıştan kaldırılmış ya da şu an ellerinde yok . Yardımcı olursanız sevinirim . Ayrıca havalı zıpkın kullanan arkadaşlar manometreyi zıkkına bağlamak için aparat ile ilgili yardımcı olabilirim.

 
Gönderildi : 04/06/2023 22:13
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account