Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Ahşap Tüfek

 
Xentospy
(@xentospy)
Üye

Merhabalar öncelikle. Ahşap tüfek deneyimlemiş, eskitmiş abilerimizden tecrübelerini duymaya ihtiyacım var. Ahşap tüfek almak istiyorum. Marotech seabass modeli var gördüğüm kadarıyla bana uygun, fiyat performans. Ya da ona yakın fiyatlarda 3000-3500 arası hangi tüfekleri değerlendirebilirim? Ve bi tane de Sft strong var o da ikinci el. Güzel bir fırsatta Vocal roller yakalarsam da affetmem. Genelde 0-15 metre arası karışık avlar yapıyorum. Meraya göre agaşon ağırlıklı, baskın, taş altı. 100lük daha uygun olur 110mu? Alüminyum tüfeklere göre manevrası nasıl?  Deneyimleriniz, tecrübeleriniz ve önerileriniz nelerdir? 

YanıtAlıntı
Konuyu Başlatan Gönderildi : 16/07/2022 08:24
moguzcan beğenme
moguzcan
(@moguzcan)
Kıdemli Üye

95 veya 100 lük marotech seabass uygun olacaktır . Bende 2 yıldır marotech master 100 kullanıyorum her türlü ihtiyacımı görüyor . Ve seabass’ın  Master’a göre manevrası daha iyi olacaktır . Tereddütte kalmadan ve kafanı daha fazla karıştırmadan tercih edebilirsin .

YanıtAlıntı
Gönderildi : 16/07/2022 10:51
Alper, Xentospy, Barracuda ve 1 kişi beğendi
Xentospy
(@xentospy)
Üye

@moguzcan Peki alüminyum tüfeklere göre tepmesi nasıl?

YanıtAlıntı
Konuyu Başlatan Gönderildi : 16/07/2022 17:19
moguzcan
(@moguzcan)
Kıdemli Üye

@xentospy yüklediğin güce göre değişiyor. Tabi ahşap tüfeklerin en önemli özelliği kütleli olmasıdır. Bu sayede istediğiniz kadar güç yüklersiniz. Alüminyuma göre daha az teper

YanıtAlıntı
Gönderildi : 17/07/2022 00:56
Xentospy beğenme
Xentospy
(@xentospy)
Üye

@moguzcan Çok teşekkür ederim değerli bilgi paylaşımınız için.

YanıtAlıntı
Konuyu Başlatan Gönderildi : 17/07/2022 07:01

©2023 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account