Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Huawei Watch GT3 Pro dalış modu

2 Mesajlar
2 Üyeler
1 Likes
93 Görüntüleme
EmAy
 EmAy
(@emay)
Mesajlar: 88
Yeni Üye
Konuyu Başlatan
 

Arkadaşlar Merhaba,

Huawei'nin  Watch GT3 Pro modelini alıp kullanan varmı? Saati aldım henüz dalış modunu tecrübe etmedim.

 
Gönderildi : 07/03/2023 19:57
ONR6NKOC
(@onr6nkoc)
Mesajlar: 977
Başımı o denizden çıkarayım desem! Balığım ya; nefesim kesilir.... Forum Yönetimi
 

Merhaba @emay saatinizi güle güle kullanın. Daha alıp kullanmadım  fakat takip ettigim bir saat İlerleyen zamanlarda bende düşünebilirim. Fakat şu an onceligim elbiseden yana. GT3 un dalıs modunu bende gördüm aslında daha bu modu GT 2 de beklemedim değil açıkcasi bir çok spordan daha bir performans verecegi aşikardi aslında dalış modu olması.  Bazı özellikleri serbest dalış modunu kısıtlıyor bana soracak olursaniz. 30m su gecirmezlik  biz zipkincilar için yeterli olabilir fakat serbest dalış yapanlar için bana yeterli gelmedi (biraz daha profesyonel düşünülebilird derinlik olarak)

 
Gönderildi : 07/03/2023 21:02
EmAy reacted
Paylaş :

©2023 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account