Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Dalış eldiveni (Hegi h3101-5 cut 5/C)

2 Mesajlar
2 Üyeler
3 Beğeniler
1,093 Görüntüleme
osman turfanda
(@osman-turfanda)
Yeni Üye
Konuyu Başlatan

Malzeme fiyatları gerçekten ateş pahası. En çabuk deforme olan malzeme de sanırım eldivenler. Ben bu eldiveni 6-7aydır deniyorum. içerisindeki nitril kaplama birkaç ay sonra atıyor ama eldiven okadar kayalara midyelere tutunmama rağmen bana mısın demedi. Gerçekten son derece dayanıklı. Maşaallah'ı var en ufak bir açılma dahi görmedim. 19 derece suda denedim ellerim normalde kolay üşür. Üşüme hissetmedim.

Kalınlığı 2 mm civarı sanırım.

Screenshot 2021 10 04 22 31 16 57

Kuru ortamda kullanılır gibi bir şeyler yazılmış eldivenin özelliklerinde. Lastiği çekerken hiç sıkıntı olmuyor. Normal dalış eldiveni gibi hiç kaydırmıyor.

https://www.hamdidede.com/en/hegi-cut-5-kesilme-direncli-is-eldiveni

(Ben buradan satın aldım fiyatı gayet ucuz. Amacım reklam falan değildir. Ben Karadeniz'de dalıyorum. Kendi fikrim Mayıs- Ekim ayları arası bu eldiven diğer aylar dalış eldiveni kullanmak en iyisi bu piyasada)

IMG20211004221347
IMG 20211004 221436

Gönderildi : 04/10/2021 22:34
kaanc, Ali S. and ONR6NKOC reacted
ONR6NKOC
(@onr6nkoc)
Başımı o denizden çıkarayım desem! Balığım ya; nefesim kesilir.... Forum Yönetimi

Bunlar kesilmeye dayanıklı eldiven biz ievyetinde bunlardan kullanıyoruz. Sağlamdır Nisan ve Aralık aylari arasındaki dalislarinizda kullanabilirsiniz. Fiyatları gayet uygun.. normal eldivenlere göre. 5mm eldivenler 450. Civari olmuş ateş pahası yanina yaklaşılıyor.

Gönderildi : 04/10/2021 22:43
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account