Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

İntex mariner 4

 
barishizal
(@barishizal)
Üye Palazı 🙂

Merhaba, intex mariner 4 şişme bot almayı planlıyorum. Bu botu kullanan ve hakkında bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim. Dayanıklı mı? Liman kaydı yapılabiliyor mu? Gibi konularda bilgisi olan biri yardımcı olursa sevinirim. 

YanıtAlıntı
Konuyu Başlatan Gönderildi : 26/06/2022 16:16
Ali S. beğenme
ONR6NKOC
(@onr6nkoc)
Prof Üye Forum Yönetimi

Merhaba. Dalış için kullanacaksan bence bu zahmetli olur gibi. Daha öncede bu tarz bı konu açılmıştı intex excursion 5 için Forumda  Fakat sonra akıbeti ne oldu bilmiyorum.... 

YanıtAlıntı
Gönderildi : 26/06/2022 22:10
barishizal ve Ali S. beğendi
zencuk
(@zencuk)
Prof Üye Forum Yönetimi

@barishizal 

Dalış için bu tip botlar mantıklı gelmiyor bana, sorunuzu cevapsız bırakacağım ama aklınızda alternatif olması açısından söylüyorum. Decathlon şişme kanoları müthiş zevkli veya taşıma problem olmayacaksa seaflo balıkcı kanosuda uygun fiyatli güzel alternatif. Küçük modifiyelerle küçük bir motor dahi bağlanabiliyor. Ben çapariye çıkıyorum ama dalışada gitsem giderim. 

YanıtAlıntı
Gönderildi : 28/06/2022 08:45
ONR6NKOC ve barishizal beğendi
moguzcan
(@moguzcan)
Kıdemli Üye

@zencuk merhaba çapari dediğiniz için birşey sormak isterim , bendede 5 beygir motorlu brig bot var çapari vs yapmak istiyorum , nasıl bi ürün tavsiye edersiniz ? 

YanıtAlıntı
Gönderildi : 04/07/2022 00:52
zencuk
(@zencuk)
Prof Üye Forum Yönetimi

@moguzcan 

Üründen kastınızı anlamadım. Bot ve motor varmış. Çapari mi soruyorsunuz?

YanıtAlıntı
Gönderildi : 05/07/2022 22:52
moguzcan beğenme
moguzcan
(@moguzcan)
Kıdemli Üye

@zencuk botumla haraket halindeyken   çapari , rapala vs çekmek istiyorum 🙂 ama bu işlerden hiç anlamadığım için danışmak istedim 

YanıtAlıntı
Gönderildi : 06/07/2022 22:36
zencuk
(@zencuk)
Prof Üye Forum Yönetimi

@moguzcan

Decathlondan tekne kamışı aldım ben mavi olandan 100tl idi. Boğazda kullandığım eski bir makinem var onu surf kamışından çıkarıp bu bot kamışına takıyorum. Olta takımı bu şekilde neredeyse bedavaya mal oluyor yani. Kullanıcağınız çapariyi köstek satın alıp 0.15-0.20 bedene kendiniz bağlayıp 20-30 gr kurşunla aşağı salabilirsiniz. Balık varsa müthiş zevkli birşey anlatamam. Sırtı çekecekseniz sahte bağlamak için küçük klipsler var onlardan alıp yine aynı olta takımını kullanıp dilediğiniz sahteyi takıp aheste aheste ilerleyebilirsiniz. 

YanıtAlıntı
Gönderildi : 06/07/2022 23:44
Rodosto
(@rodosto)
Yeni Üye

@barishizal aldınız mı botu ?

YanıtAlıntı
Gönderildi : 21/07/2022 17:51

©2022 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account