Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Şeytanların arasından fırlayan sinarit

1 Mesajlar
1 Üyeler
6 Beğeniler
563 Görüntüleme
Fahrihan Uysal
(@orfozrofoz07)
Mesajlar: 85
Yeni Üye
Konuyu Başlatan
 

Herkese selamlar

uzun bir süreden sonra tekrar foruma girip biraz takılayım dedim.

Bu sene dalış programım çok yoğun geçse de video paylaşacak fırsatım pek olmuyor. Mayıs ayında yapılan Zıpkınla Balık Avı Şampiyonasından sonra Milli Takım Aday Kampına gitmeye hak kazandım ve orada yaptığımız dalışlardan sonra da Zıpkınla Balık Avı Milli Takımına seçildim.

Geçen sene yarışma için Alanya'dan Erdek'e kadar uzun bir yol gitmiş lakin istenen korona testinin pozitif çıkması nedeniyle yarışmadan 1 gün önce apar topar geri dönmüştüm. Bu sene çok iyi hazırlanıp hamd olsun milli takım kadrosuna girebildim.

Yarışmada ve öncesinde de videolar çeksem de uzun videolar olduğundan editlemek için fırsat bulamadım. Bende yakın zamanda yaptığım bir sinarit avını paylaşmak istedim , onun için de anca bayramda zaman bulabildim. Bu vesile ile de herkesin bayramını kutlarım.

Herkese Rastgelsin

 
Gönderildi : 09/07/2022 18:32
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account