Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Dalışta arama yapabileceğimiz bir akıllı saat?

2 Mesajlar
2 Üyeler
1 Beğeniler
82 Görüntüleme
omercanuz
Mesajlar: 14
Konuyu Başlatan
(@omercanuz)
Yeni Üye
Katılım : 3 sene önce

Yanımda telefon götürmüyorum tekne ile iletişim kurabileceğim bildiğiniz kullandığınız sim kartlı ya da e simli suya dayanıklı bir akıllı saat ya da alternatif bir çözüm var mıdır hocalarım. Şimdiden hepinize çok teşekkürler.

Yanıt
1 Yanıt
karaman24
Mesajlar: 10
(@karaman24)
Yeni Üye
Katılım : 10 ay önce

Merhabalar. Ben apple watch ultra kullanıyorum. Dediğiniz gibi aynı hattan e-sim tarifesi açtırarak kullanıyorsunuz. Şimdilik sadece turkcell ve turk telekom destek veriyor watch cellular için sanırım. 50₺ gibi bir fiyatı olması lazım. Şimdiye kadar bir sorun yaşamadım. Ayrıca derinlik uygulaması yanı sıra ocean+ uygulaması ile dalış saati gibi de kullanabiliyorsunuz. Fiyatlar malum ama Apple’ın herhangi bir gps+cellular saati işinizi görecektir diye düşünüyorum. Diğer marka saatlerde cellular modeller mevcut mu bilgim yok.

Yanıt
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account