Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Divemaster 100 şiş ve lastik önerisi

6 Mesajlar
2 Üyeler
0 Beğeniler
243 Görüntüleme
Cem Yigit
Konuyu Başlatan
(@astrality)
Yeni Üye

Öncelikle tüm abilerim ve arkadaşlarıma selamlar aranıza yeni katıldım adım cem marmaradayım , ekipman konusunda bilgim yok diverman divemaster 100 almak ve çift lastik olarak kullanmak istiyorum fakat bir takıntı yaptım divemaster zıpkın  videolarında gördüğüm lastik vs olsun performans olsun cok beğendim kullandıkları lastik genelde yeşil renkli oluyor bu lastiklerin istiyorum ve iyi bir performansı olsun istiyorum,  şiş ve lastik önerilerinizi bekliyorum teşekkür ederim .

Yanıt
5 Adet Yanıt Var
ONR6NKOC
Forum Yönetimi
(@onr6nkoc)
Başımı o denizden çıkarayım desem! Balığım ya; nefesim kesilir....

Merhaba aramıza hoşgeldin. Sıfır olarak aldığın zıpkın üzerindeki lastikler doğru kombinasyon ile hazırlandığı icin sizi üzmez.

Sağlıcakla Dalin.

Yanıt
2 Adet Yanıt Var
Cem Yigit
(@astrality)

Yeni Üye

@onr6nkoc tesekkur ederim abi

Yanıt
Cem Yigit
(@astrality)

Yeni Üye

@onr6nkoc

Screenshot 20230702 203353 YouTube
Screenshot 20230702 203358 YouTube

abi su sekilde bi zipkin yapmak istiyorum cok heves ettim 100 luk divemaster icin yardumci olurmusun zahmet olmazsa

Yanıt
ONR6NKOC
Forum Yönetimi
(@onr6nkoc)
Başımı o denizden çıkarayım desem! Balığım ya; nefesim kesilir....

Senin alacağın zıpkın da bu şekilde gelir. Çift 14mm lastik söylersin zıpkın alacağın mağazaya.  Lastik Rengine takılma. Yeşil çok sırıtıyor.

Yanıt
Cem Yigit
Konuyu Başlatan
(@astrality)
Yeni Üye

Tamamdir abi konustum gorustum magaza ile insallah hafta ici gelicek ilgine saglik

Yanıt
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account