Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Merhaba iyi günler serbest palet hakkında yardım istiyorum

3 Mesajlar
3 Üyeler
0 Beğeniler
167 Görüntüleme
Mesajlar: 1
Konuyu Başlatan
(@melih-arabacii)
Yeni Üye
Katılım : 2 ay önce

omer eagleray palet var elime geçti ama 42-43 ben bunu ayakligini değiştirmek istiyorum ama bulamıyorum ayağım 45 numara bu ayakligin muadilinu bulabilirim miyim acaba

Yanıt
2 Adet Yanıt Var
ONR6NKOC
Mesajlar: 1189
Forum Yönetimi
(@onr6nkoc)
Başımı o denizden çıkarayım desem! Balığım ya; nefesim kesilir....
Katılım : 4 sene önce

Merhaba farklı marka ayakliklarda sanırım sizin palalara olacaktir. Açısı tutuyorsa bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum sosyal medya da ikinci elleri bulabilirsiniz

Yanıt
gkhnkck1990
Mesajlar: 329
(@gkhnkck1990)
Üye Palazı
Katılım : 4 sene önce

ayaklık fiyatları da baya bir arttı bildiğim kadarıyla. 2.el ayaklık da alınır mı ben şahsen almam. çünkü deniz suyu tuzlu nihayetinde plastik ömrünü hızlı şekilde bitirebiliyor. bence ayaklık fiyatına ayağınıza olan bi palet bulabilirseniz ona bakın derim. zaten aşağı yukarı masraf olarak yakın olacaktır diye tahmin ediyorum.

Yanıt
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account