Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Apnea iki modeli arasında kaldım yardımcı olabilir misiniz?

3 Mesajlar
3 Üyeler
1 Beğeniler
518 Görüntüleme
Mesajlar: 1
Konuyu Başlatan
(@mumin07)
Yeni Üye
Katılım : 4 hafta önce

APNEA AMAROK OPEN 95

APNEA REBEL EXTENDED OPEN 90

Bu ikisi arasında kaldım 2 senedir Decathlon'dan aldığım 75 lik subea kullanıyorum artık hem gücü hem mesafesi yetmiyor iyi bir zıpkın alıp başka değiştirmek istemiyorum deneyen veya herhangi bir tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi teşekkürler şimdiden

Yanıt
2 Adet Yanıt Var
ONR6NKOC
Mesajlar: 1336
Forum Yönetimi
(@onr6nkoc)
Başımı o denizden çıkarayım desem! Balığım ya; nefesim kesilir....
Katılım : 5 sene önce

Merhaba aramıza hoşgeldiniz bütçeniz nedir bilemiyorum ama evladiyelik bir zıpkın istiyorsanız Pathos sargos yada Pathos laser modellerini alın uzun yillar arkanıza bakmazsiniz.

Yanıt
Mesajlar: 9
(@dervis)
Yeni Üye
Katılım : 8 ay önce

Uzun zaman olmadı ancak ben apnea Amarok inverted 95'lik zıpkın aldim. Çok keyif alarak kullanıyorum. Rebel i kullanmadım ama Amarok bence gayet başarılı. Sadece alırken 48 hrc ve üzeri bir şiş edinirseniz bence uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz. Şimdiden sağlıklı dalışlar diliyorum

Yanıt
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account