Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

ISLAK ELBİSE OLMADAN AĞIRLIK KULLANIMI

7 Mesajlar
3 Üyeler
2 Beğeniler
119 Görüntüleme
oneeyedcat
(@oneeyedcat)
Mesajlar: 5
Yeni Üye
Konuyu Başlatan
 

Arkadaşlar merhaba, Profil fotomu ve herhangi bir ayarı değiştiremiyorum (sebebini bulamadım), adım Berkay 37 yaşındayım, 1.78 boy 64 kg ağırlığındayım, vücut tipim atletiktir, ektomorf yapıdayım.  İzmirde yaşıyorum. Önce kendimi tanıtıp bu bilgiyi vermek istedim. Şimdi soruma gelebilirim, 15-20'li yaşlarımda amatör bir şekilde zıpkınla dalardım, ağırlıksız ve elbisesiz vs... Yaklaşık 17 sene sonra tekrar başlamak istiyorum. 20-30 arası ise aktif olarak dağcılık yaptım, ekstrem sporlara ilgim hep var...

Şu an evli ve çocuklu olduğum için dağcılık yapmak zaman sorunsalı yüzünden biraz problemli, fakat evim denize ve güzel koylara çok yakın olduğu için sualtı sporlarını yapabilme fırsatım çok daha fazla. Dağcılık dönemlerimden kullandığım alt-üst özel içliklerim var, vücudumu komple saran yaklaşık 0,5-,1 mm arasında, amacım sığ-su avları yapmak - (Islak elbise ve ağırlık hariç tüm malzemelerim var, dalış patiği-eldiven- bıçak v.s...)- 0-5 metre maksimum derinlik. Hatta bu sabah, dalışa gittim, çok güzel sargozlar, levrek ve kefal vardı fakat, ağırlıksız dipte kalmadığım için balık olayı yalan oldu, sualtını izleyip keyifle eve döndüm. Sizden rica ettiğim cevap, bu anlattığım içilik kombini ile (elbise en kısa zamanda alacağım) ağırlık kullanılabilir mi bahsettiğim derinliklerede rahat yüzerlilik sağlayabilmek için? Kullanılırsa nasıl yapmak mantıklı olur, sırt ve bel olarak ikiye bölmek mi? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

 
Gönderildi : 10/07/2024 17:18
ONR6NKOC
(@onr6nkoc)
Mesajlar: 1336
Başımı o denizden çıkarayım desem! Balığım ya; nefesim kesilir.... Forum Yönetimi
 

Merhaba aramıza hoşgeldiniz. Elbise olmadan Agason yapabilmek için yinede bir kac kilo ağırlığa ihtiyaç duyacaksınız. 1mm elbiseniz var ise Cok fazla ağırliga ihtiyac olmayacak fakat yinede deneme yanılma yoluyla ağırlığınizi ayarlamanız gerekir. 0-5 metre için bana soracak olursanız 3 kg agirlik size yeter diye düşünüyorum. Sağlıcakla dalin

 
Gönderildi : 10/07/2024 17:56
oneeyedcat reacted
oneeyedcat
(@oneeyedcat)
Mesajlar: 5
Yeni Üye
Konuyu Başlatan
 

@onr6nkoc Teşekkürler

 
Gönderildi : 11/07/2024 13:18
Barracuda
(@can)
Mesajlar: 2733
Yönetici
 

Gönderen: @oneeyedcat
Arkadaşlar merhaba, Profil fotomu ve herhangi bir ayarı değiştiremiyorum (sebebini bulamadım)
Merhaba. Forumu kontrol ettim. Herhangi bir problem yok. Üst Menüden Profil-->Hesap sayfasına geçip "Avatar yükle" kısmından uygun formatta (jpg,png) bir resim seçtikten sonra aşağıdaki kaydet tuşuna basıp foto belirleyebilirsiniz.

 
Gönderildi : 11/07/2024 23:40
oneeyedcat
(@oneeyedcat)
Mesajlar: 5
Yeni Üye
Konuyu Başlatan
 

@can

 bu şekilde çıkıyor bende.

 
Gönderildi : 12/07/2024 13:31
ONR6NKOC
(@onr6nkoc)
Mesajlar: 1336
Başımı o denizden çıkarayım desem! Balığım ya; nefesim kesilir.... Forum Yönetimi
 

Sol taraftaki profil yazısına tıklayın oradan sonra avatar v.b yükleme sayfası gelecek

 
Gönderildi : 12/07/2024 15:38
Barracuda
(@can)
Mesajlar: 2733
Yönetici
 

@oneeyedcat profil düzenlemek için forumda en az 4 mesaj yazılması gerekliydi. spam vs olayları için. Şimdi haturladım ve gerekli düzenlemeyi yaptım. Bundan sonra sorun yaşamazsınız. iyi forumlar.

 
Gönderildi : 12/07/2024 17:12
oneeyedcat reacted
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account