Bildirimler
Tümünü Sil

Zıpkın şişi

 
(@husnuefe)
Yeni Üye

Ben 1 av öncesinde çok fazla kayaya sıkmıştım bugün av yaptım hiç bir türlü nişan aldığım yere gitmiyor birtane zıpkıncı abi sisime baktı yamuk dedi ben şişi düzleştirebilirmiyim yoksa yenisimi almam gerek

YanıtAlıntı
Konuyu Başlatan Gönderildi : 27/08/2021 19:58
Barracuda beğenme
Barracuda
(@can)
Yönetici

@husnuefe şişin düz olması makbuldür. Şişi düz bir zemine yatırıp eğrilik kontrolü yapabilirsin. Benim tahminim senin şişindeki yamukluk kelebek pim deliğinden uca doğru oluşan türden. Demir parmaklık, bahçe kapısı pervazı gibi bir yere şişi sokup eğriliğin tersine doğru baskı uygulayarak yamukluğu tamamen olmasa da düzeltebilirsin.

YanıtAlıntı
Gönderildi : 27/08/2021 21:59
Wolfenstein ve Husnuefe beğendi
(@husnuefe)
Yeni Üye

@can aynen dediğin gibi abi şişi çıkarıp elimle bı Nisan aldimda ucunda bi şağa kayıklık var

YanıtAlıntı
Konuyu Başlatan Gönderildi : 28/08/2021 01:12
Barracuda beğenme
ONR6NKOC
(@onr6nkoc)
Prof Üye Forum Yönetimi

Merhaba sisin uç kısmını çok fazla olmamak kaydı ile bir duvara yada taşların arasına sıkıştırarak hafif hafif esneterek düzeltebilirsin. Çok fazla esnetirsen kirilabilir.

YanıtAlıntı
Gönderildi : 28/08/2021 23:36
Husnuefe beğenme
Rıdvan (scotchsoda)
(@ridvan)
Prof Üye Forum Yönetimi

al yenisini kafanı yorma he dersen gene kayaya atarım o zaman şiş düzeltmesini öğren yada şişin kıymetini bil 😀 ben stok yaptım şişlerimin yedekleri var şükür 1-2 metre ilerimde ki koskoca balığı vuramadıktan sonra çok küfür ettim hayatımın trofesini kaçırmıştım...

YanıtAlıntı
Gönderildi : 13/09/2021 14:24

©2021 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account