Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Zipkin lastik secimi

 
(@alpan-karakaya)
Yeni Üye

Merhabalar elimde diverman diablo 90 var cift 14.5 mm lastikle geldi ama lastiklerde yirtilma asinma var tek lastik kombini istiyorum kac mm ve hangi marka performansli olur stabil ve uzak atislar icin teşekkürler 

YanıtAlıntı
Konuyu Başlatan Gönderildi : 30/06/2022 20:09
zencuk
(@zencuk)
Prof Üye Forum Yönetimi

@alpan-karakaya 

İkinci el mi aldınız? Lastikdeki yırtılma neresinde? Kafaya yakın yerdeyse ince zimpara ile kafayı zımparalayın. Tek lastik için favorim cressi g20 fakat fiyatı uçtu onun yerine şuanda 19mm dunlop kullanıyorum. Ozan abiden satın alabilirsin. Kafadan çentiklere olan mesafeyi ozan abiye söylersen uygun ölçüde verecektir. 

YanıtAlıntı
Gönderildi : 30/06/2022 22:24
(@alpan-karakaya)
Yeni Üye

@zencuk hayir 0 aldim 1 sene oldu lastikler kafa kismindan yarildi ve guclu uzak atislar icin bir kombinasyon ariyorum

 

YanıtAlıntı
Konuyu Başlatan Gönderildi : 02/07/2022 12:43
zencuk
(@zencuk)
Prof Üye Forum Yönetimi

@alpan-karakaya 

Kafanın lastikle temas eden yerlerini ince zımparayla geçin, yeni lastikde aynı yerden yıpranır yoksa. Dediğim gibi ben tek dunlop 19mm kullanıyorum. Ozan Önen ile iletişime geçerseniz kafadan finlere olan uzaklığı ilettiğinizde uygun katsayı ile boğup yollar.

YanıtAlıntı
Gönderildi : 02/07/2022 12:54

©2022 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account