Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Sinüs Ağrısı hk.

4 Mesajlar
2 Üyeler
0 Beğeniler
125 Görüntüleme
VotKash
Mesajlar: 40
Konuyu Başlatan
(@votkash)
Yeni Üye
Katılım : 2 ay önce

Merhaba arkadaşlar. Tekniklerimin oturduğunu ve işe yaradığını gördükçe, daha uzun nefes ve daha derinleri deniyorum. Badim tamamen beni gözlemlerken gidebildiğim kadar derine gitmeye çalıştım. Aşşağı yukarı 12 metrede yere yattığımda kulaklarımda hiçbir sıkıntı yokken sol kaşımın üzerine sanki bıçak saplandı. Biraz bekledim geçmesini ama geçmedi. O acıya odaklandığım için uzun süre de kalamadım zaten. 1 metre kadar yukarı çıktığımda düzeldi. Derin tecrübesi olan arkadaşlardan sinüslerimin dolduğuna dair bir bilgi aldım. Bu sorunu nasıl yenebilirim? Bu sinüslerin bir musluğu var mıdır 🙂

Yanıt
3 Adet Yanıt Var
ONR6NKOC
Mesajlar: 1143
Forum Yönetimi
(@onr6nkoc)
Başımı o denizden çıkarayım desem! Balığım ya; nefesim kesilir....
Katılım : 4 sene önce

Kesinlikle sunizittir demiyoruz. Hafif bı soğuk algınlığı olabilir. Islak saçla cereyanda kalmış olabilirsin. Yine uyarayım biz KBB. Doktoru değiliz sorun devam ederse bı KBB uzmanına gozuk geçmiş olsun.

Yanıt
1 Yanıt
VotKash
(@votkash)
Katılım : 2 ay önce

Yeni Üye
Mesajlar: 40

Cevabınızdan anladığım şu. Bu problemin kulak eşitleme tekniği gibi bir teknikle geçme ihtimali yok. Muhtemelen bir rahatsızlık. Doktora görünmelisiniz. Doğru mu?

Yanıt
ONR6NKOC
Mesajlar: 1143
Forum Yönetimi
(@onr6nkoc)
Başımı o denizden çıkarayım desem! Balığım ya; nefesim kesilir....
Katılım : 4 sene önce

Bıçak saplanmasi kulak eşitleme ile genelde düzelmez içeri de bı hava kalmış olabilir hafif b li grip belirtisi olabilir rüzgarlar bizim buralarda sert sizin oralari bilmem bir kac Güne düzelmezse doktora görünün

Yanıt
Paylaş :

©2023 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account