Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Omer Hf 100 e lastik tavsiyesi

8 Mesajlar
5 Üyeler
6 Beğeniler
991 Görüntüleme
eskrim
Konuyu Başlatan
(@eskrim)
Yeni Üye

Merhaba ustalar omer Hf 100 lük tüfek aldım çift 14 lastik takmayı planlıyorum ama marka konusunda kararsız kaldım tavsiyeye ihtiyacım var.Şuana kadar karakıyı baskın avları yaptım ama yeni tüfeğimle hem baskın hemde 10 metrelere kadar agaşon yapmayı planlıyorum hem kurulumu kolay hemde atış erimi iyi olan bir lastik arıyorum.Hadi bakalım ustalar her türlü tavsiyeye açığız 😊

Yanıt
7 Adet Yanıt Var
moguzcan
(@moguzcan)
Üye

Çift 14 mantıklı bir seçim olacaktır. Pathos tnt / sigalsub extreme yada reactive / Cressi püre brown / bluetech gibi iç çapı 1 mm olanlardan herhangi biri işinizi rahatlıkla görür . Eğer germe mesafelerini yazarsan kaçar cm lastik gerektiğini hesaplarız .

Yanıt
2 Adet Yanıt Var
eskrim
(@eskrim)

Yeni Üye

@moguzcan primline small id için ne düşünüyorsunuz hocam onu yazmamışsınız

Yanıt
moguzcan
(@moguzcan)

Üye

@eskrim oda olur 👍 genel açıdan kalitelisini kanıtlamış iç hacmi 1 mm olanların hepsi güzeldir.

Yanıt
Cnytzgr1
(@cnytzgr1)
Yeni Üye

Hamidasimdan(face ten bulabilirsin) primeline cift 14 al zimba gibi oluyor. Badimde hf100 var bu sistemli.lastikler efsane!

Yanıt
Buğra Batuhan
(@bbatuhan)
Kıdemli Üye

Ben yeni tafsiye üzerine 100 Luk SK 40 tüfeğime 16mm primeline small id lastik aldım.

Çok tafsiye geldi , daha denemedim ama lastik esnek ve hamuru güzel çekilmesi kolay.

Bu arada ben 6.25 sigal şişle kullanicam.

Çift 14 lastik primelineda 6.75-7 mm dişlerde oneriyorlar.hada ince sis varsa fazla güçlü gelip sapma yapar diyen çok kişi var .

Yanıt
eskrim
Konuyu Başlatan
(@eskrim)
Yeni Üye

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim kalbim mutmain oldu.

Yanıt
sohayli
(@sohayli)
Yeni Üye

@eskrim bende primeline small id lastik var satıyorum. almak isterseniz gönderebilirim. Muğladayım.

Yanıt
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account