Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

[Çözüldü] açık kafa zıpkın

  

0
Konuyu Başlatan

Selamlar arkadaşlar. Şöyle bir sorum var ki: 90 lık zıpkınımda 18 lik lastiğim var ancak lastiğin kafaya geçtiği yer lastiğimi biraz yıpratmış. daha önce internette videolarda falan gezerken  açık kafa deliklerine  ipli lastik yaparak kullananları gördüm. böyle bir şey ne kadar sağlıklı olur? eğer sıkıntı olmaz bu şekilde yapabilirsem. lastiğimi kesip  iple geçiricem açık kafadan. kullanacağım ipin kalınlığı ne olmalı? isabet oranımı etkiler mi? yeni lastik almak için şu aralar ekonomik olarak müsait değilim.

3 Cevap
0

Merhaba. makara ipi istediğin işi gorcektir.  Yalnız lastiği kestikten sonra araya ip ekleneceginden lastik kat sayısı değişmiş olacak lastik boyu uzamış olacaktır. Bu hesaplamayi yapıp modifiye yi doğru şekilde yapmak gerekir bilgin olsun. Sağlıcakla dal.

1

Lastiğine zarar veriyor ise eğer yanlış anlamadıysam lastiğin geçtiği yerde çapak var . onları zımpara veya maket bıçağı ile alırsan lastiğine zarar vermeyecektir.

0
Konuyu Başlatan

cevap için teşekkürler deniycem umarım alışmam uzun sürmez. isabetimi etkiler mi acaba

@dalgickedi atışlarda çok fark olacağını düşünmüyorum

©2022 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account