Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Yeni Cressi Gara Modular Impulse 2020

3 Mesajlar
3 Üyeler
2 Beğeniler
2,162 Görüntüleme
Barracuda
(@can)
Yönetici
Konuyu Başlatan

Cressi markasının yeni üretimi olan gara modular impulse serisi paletlerine bir göz atmak için bu konuyu açtım. Eğer aramızda bu paletin kullanıcıları varsa kendi tecrübelerini konu altına eklerlerse sevinirim.

1398 cressi fins freediving gara mo x9p4 z
1398 cressi freediving fins gara mo o93a z

Mavi ve siyah pala renkleri ile satışa sunulan cressi gara modular impulse paletlerin her seviye serbest dalgıç ve zıpkıncıya hitap edebilecek bir palet olduğu söyleniyor. Paletin ayak cepleri diğer gara modellerinde de kullanılmakta olan modular ayak cebidir. Ancak impulse serisinde diğerlerinden farklı olarak ayak tabanlığı bulunuyor. Bu iç tabanların palet vuruş performansına olumlu katkı sunduğu söyleniyor 🙂

1398 cressi gara modular fins freed if5c z
1398 cressi soletta gara modular fi rdh1 z

Gara modular impulse'un palaları, diğer modellerideki palalara göre tam 5 cm daha uzun. Ayrıca 29 derecelik bir bükülme açısı ile dinamik performansınızı daha da artırmanıza olanak tanır. Gara modular impulse palalar teknopolimer malzemeden üretilmiş ve her türlü darbeye veya gerilime karşı inanılmaz bir dirence sahip olduğu bu da kazara kırılmayı neredeyse imkansız hale getirdirdiği söyleniyor. Su rayları kenarlardan suyun kaçmasını engeller. Özel kuyruk tasarımı sayesinde paletlerin daha kontrollü olması sağlanmış

1398 cressi gara modular fins freed 7767 z
1398 cressi gara modular impulse fi w848 z

Detaylı bilgi için tanıtım videosunu da yazıya ekliyorum. İyi seyirler.

Gönderildi : 10/11/2020 03:14
Haktan N. and Orçun reacted
Haktan N.
(@dreamdiver)
Trofe Üye

@can Merhabalar, bu modelini kullanmadım ama 16 senelik Cressi Gara 3000'lerim var. İnanılmaz sağlam paletler ama ne yazık ki çok sertler, herkese göre değil. bacak kasları yapmak için süper 🙂 Uzunluk olarak +5 cm yazmışlar ama benim Gara'yla birebir boyda (92,5 cm) aslında ve gayet uzunlar ... Bu arada bu paletleri ben zıpkın değil serbest dalışta kullanıyorum, zıpkında sıkıntılı uzunluk olarak.

ScreenShot 2020 11 10 17 42 50
ScreenShot 2020 11 10 17 43 48

Benim eskitemediğim Gara 3000'ler 🙂

20201110 173945
20201110 174018

Gönderildi : 10/11/2020 17:52
Rıdvan (scotchsoda)
(@ridvan)
Sığ su avcisi Forum Yönetimi

Güzel görünüyor....

Gönderildi : 12/11/2020 10:43
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account