Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

600 liraya palet alacak olsanız ne alırdınız ?

9 Mesajlar
5 Üyeler
11 Beğeniler
832 Görüntüleme
Konuyu Başlatan
(@atalay39)
Yeni Üye

Bir palet almayı düşünüyorum 600 liraya bir palet alacak olsanız ne alırdınız

Yanıt
8 Adet Yanıt Var
4 Adet Yanıt Var
Barracuda
Yönetici
(@can)

@atalay39 eğer zıpkınla balık avına yeni başlıyorsanız Beuchat mondial one 50 decathlon da olması lazım ortalama fiyatı 250-300 lira civarındaydı alıp kullanabilirsiniz. Ancak bu paletin pala-ayaklık kısımları tak-çıkar şeklinde değil diye biliyorum.

Son zamanlarda sosyal medyada karşılaştığım resimlerinden gördüğüm kadarıyla hoşuma giden Labrax Boom paletlere de bir bakmanızı öneririm. Fiyatı 350 tl civarı olması lazım.

Biraz daha kaliteli bir şeyler olsun isterseniz yine decathlonda cressi gara modular nerry palet var. 500 Tl. Paletin ayaklıkları muhteşem. Ben bu paleti bir süre kullandıktan sonra palaları çıkartıp yerine karbon pala taktırdım. İleride karbona geçmek isterseniz sizde aynı şekilde pala değişimi yapabilirsiniz. Paletler ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz Cressi Gara Modular İnceleme

Normal-standart paletler ile Karbon paletler arasındaki farkları incelediğim Karbon palet mi ? Standart Palet mi ? isimli yazıma göz atabilirsiniz. İyi forumlar.

Yanıt
(@atalay39)

Yeni Üye

@can teşekkür ederim kıymetli yorumların için

Yanıt
Barracuda
Yönetici
(@can)

@atalay39 rica ederim. İyi forumlar

Yanıt
Tgezer17
(@tgezer17)

Yeni Üye

@atalay39 ozan onenden 600 kusure OMER marka termoskin degisen palali yaninda dalis gozlugu ve snorkelli guzel bir set var arkadasima aldik tavsiye ederim

Yanıt
Buğra Batuhan
(@bbatuhan)
Kıdemli Üye

Ben ya 2. El karbon alırdım yada bir 300 daha ekleyip (1 ay sonra) yine karbon palet alırdım.

Yani seçim kesinlikle karbon palet olurdu.

(Fondeep -sharksub)

Yanıt
ONR6NKOC
Forum Yönetimi
(@onr6nkoc)
Başımı o denizden çıkarayım desem! Balığım ya; nefesim kesilir....

Merhabalar  dediğiniz fiyatlara ben olsam  iyi bir thermoplastik palet alırdım dediginiz fiyatlara iyi bir ikinci elde olsa karbon palet almanız mümkün değil.  Yada biraz daha bütçenizi arttırıp iyi bir karbon palet almak. Ucuz mal alacak kadar zengin olmayın.

Sağlıcakla dalın..

Yanıt
1 Yanıt
(@atalay39)

Yeni Üye

@onr6nkoc teşekkür ederim kıymetli yorumların için

Yanıt
Barracuda
Yönetici
(@can)
Yanıt
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account