Zıpkınla 58kg Grany...

Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Zıpkınla 58kg Granyöz-Sarı Ağız Avı-Avrupa Rekoru-Portekiz

7 Mesajlar
3 Üyeler
7 Beğeniler
4,482 Görüntüleme
Barracuda
(@can)
Yönetici
Konuyu Başlatan

Portekizli zıpkıncı Rafael Castanheira tarafından vurulan 58 kg ağırlığındaki Granyöz (Sarı Ağız-Muskar) balığı bir Avrupa rekoru olarak tescillenmiştir. Sularımızda da bulunan granyöz balığının bu kadar iri bireyleri mevcut mu bilmiyorum lakin böyle bir trofe balığı vurup kıyıya çıkarmak her zıpkıncının hayalidir diye düşünüyorum. Peşinde olanlara rast gelsin diyelim.

Meagre 270 1 big 3 www esrarecords com
Meagre 270 1 big 1 www esrarecords com
Meagre 270 1 big 2 www esrarecords com

Kaynak: https://www.esrarecords.com/Meagre-bbaaaafka.asp

Gönderildi : 02/12/2019 18:38
Cüneyt reacted
Caner Fuat KURT
(@canerfuatkurt)
Üye Palazı

65 kg zıpkınla Türkiye'de vurulan bir tane vardı ama fotoğrafı bulamadım.

Gönderildi : 06/01/2020 10:57
Barracuda and Cüneyt reacted
Barracuda
(@can)
Yönetici
Konuyu Başlatan

Gönderen: @canerfuatkurt

65 kg zıpkınla Türkiye'de vurulan bir tane vardı ama fotoğrafı bulamadım.

Eğer 65 kg Muskarı Türkiye'de vuran biri varsa bence toplanıp bir ziyaretine gitmek lazım 🙂 Keşke resmi olsaydı çok iyi olurdu.

Gönderildi : 08/01/2020 14:45
Rıdvan (scotchsoda)
(@ridvan)
Sığ su avcisi Forum Yönetimi

var sarayburnunda fatih isminde bir zıpkıncı imroz kadir abinin orda tanışmıştım evet facebook ta fotosu var agzında sigara ile çekilmiş bir resim

Gönderildi : 08/01/2020 14:57
Barracuda reacted
Barracuda
(@can)
Yönetici
Konuyu Başlatan

@scotchsoda

Fotoğrafları bulabilirsen forumdaki Trofe Avlar Bölümünde paylaşırmısın üstadım. https://www.spearfishingturkey.com/forum/turkiyede-yapilan-inanilmaz-trofe-avlar/

Gönderildi : 08/01/2020 15:15
Barracuda
(@can)
Yönetici
Konuyu Başlatan

Yada ustayı davet et foruma üye olsun kendisi paylaşsın hahahahaha 😀

Gönderildi : 08/01/2020 15:16
Rıdvan (scotchsoda)
(@ridvan)
Sığ su avcisi Forum Yönetimi

Ne ustalar var piyasada şaşarsin adi şani duyulmamiş ben gittiğim yerlerde herkese sohpet etmeye çalişirdim ortamlara gider bulunurdum zipkinci yemegi toplantilari felan en çokta imroz kadir abinin orda tanidim çoğu zipkinciyi vede internette kurdum arkadaşliklari telefon elimden düşmezdi herkesi arar hal hatir sorardim rahmetli Basri çapkanida orda tanidim kadir abinin orda güzel arkadaşliklar oldu ama işlerimden dolayi uzak kalmak zorunda kaldim bir seneye yakin ara verdim gene başladim bu sene :))

Gönderildi : 09/01/2020 19:15
Ganos, ONR6NKOC and Barracuda reacted
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account