Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Zıpkınla Kofana Avı-En Hatırı Sayılır Avlarımdan Bir Tanesi

3 Mesajlar
2 Üyeler
2 Beğeniler
1,835 Görüntüleme
Barracuda
(@can)
Yönetici
Konuyu Başlatan

Bu avı dün gibi hatırlıyorum. Her saniyesi hafızama kazınmış gibi. Korkusuzca üzerime gelişi tarif edilemez! Sarı gözleriyle bana bir bakışı vardı ki sanki kendisi 100 kg ben ise 3-4 kiloyum. Beni bir lokmada beni yutuverecek gibi ! Korkusuz bir avcı ile karşılaşmak, zıpkınla balık avı yapanlar için tarif edilemez.

Bu fotoğraflar unutamadığım o av gününden hatıra kaldı. Forumda olan arkadaşlarımla paylaşmak istedim. Herkese kazasız ve bol avlı dalışlar dilerim.

kofana avı
zıpkınlla kofana avı

Forumdaki bu bölümü av günü yaşadıklarımızı, başınızdan geçenleri yazıya dökerek av fotoğrafları ile birlikte paylaşmak, Türkiye Zıpkıncılarının avlarını barındıran bir hafıza-günlük olsun diye oluşturdum. Aklınızda yer eden, unutamadığınız av anılarınızı fotoğraflarıyla birlikte bu bölümde paylaşabilirsiniz.

Forumdaki İlginizi Çekebilecek Konu Başlıkları

Gönderildi : 04/02/2020 11:22
Hasan Atay
(@hsn-ty)
Üye

Gönderen: @yuzarsif

Bu avı dün gibi hatırlıyorum. Her saniyesi hafızama kazınmış gibi. Korkusuzca üzerime gelişi tarif edilemez! Sarı gözleriyle bana bir bakışı vardı ki sanki kendisi 100 kg ben ise 3-4 kiloyum. Beni bir lokmada beni yutuverecek gibi ! Korkusuz bir avcı ile karşılaşmak, zıpkınla balık avı yapanlar için tarif edilemez.

Bu fotoğraflar unutamadığım o av gününden hatıra kaldı. Forumda olan arkadaşlarımla paylaşmak istedim. Herkese kazasız ve bol avlı dalışlar dilerim.

kofana avı
zıpkınlla kofana avı

Forumdaki bu bölümü av günü yaşadıklarımızı, başınızdan geçenleri yazıya dökerek av fotoğrafları ile birlikte paylaşmak, Türkiye Zıpkıncılarının avlarını barındıran bir hafıza-günlük olsun diye oluşturdum. Aklınızda yer eden, unutamadığınız av anılarınızı fotoğraflarıyla birlikte bu bölümde paylaşabilirsiniz.

Forumdaki İlginizi Çekebilecek Konu Başlıkları

Nefsine sağlık ustam

Gönderildi : 06/02/2020 23:09
Barracuda
(@can)
Yönetici
Konuyu Başlatan

@hsn-ty

Sağol Abi

Gönderildi : 07/02/2020 14:55
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account