Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

İskenderun Kuzu Avı 24.10.2020

5 Mesajlar
5 Üyeler
7 Beğeniler
1,329 Görüntüleme
İlker İnal
(@devrencik)
Üye Palazı
Konuyu Başlatan

Havaların sıcak gitmesi ve haftasonu programları nedeniyle 1-2 hafta ara verdiğim dalışlara bu hafta tekrar başladım. Denizin durgunluğu ve kıyıdan görüntüsü umut vericiydi. Kıyıdan geze geze açılmaya başladım. 4-6 merte civarlarında su aşırı bulanıklaştı. Ara ara dalışlar yaparak açılmaya devam ettim. 10 metre üzerlerinde dipte görüş almaya başladım. Önce bir şeytan agaşona cevap verdi. Sonrasında ise resimdeki sarıkuyruk görüş alanıma girdi. Etkili bir atışla ipe geçti, fazla direnç göstermedi. Açılırken sallana sallana gelip fazlaca zaman harcadığımdan, dönüş yolu gözümde büyüdü ve dalışı sonlandırıp kıyıya yol aldım. Balık 2,0 kg gelmiştir. Daha iyilerinin sizlerin olması dileğiyle.

24.10.2020

Gönderildi : 26/10/2020 15:56
Mehmet Reyhanoğlu, moguzcan, Haktan N. and 3 people reacted
Barracuda
(@can)
Yönetici

@devrencik av günü anlatımını keyifle okudum sarı kuyruk şahane efesine sağlık 👏👍

Gönderildi : 26/10/2020 19:12
İlker İnal reacted
Mehmet Reyhanoğlu
(@sarimehmet)
Üye

@devrencik

Nefesine sağlık kardeşim

Gönderildi : 28/10/2020 22:24
Gokmen Elgun
(@gkmn)
Yeni Üye

Tebrikler, nefesinize sağlık

Gönderildi : 28/10/2020 22:41
(@mehmet79)
Yeni Üye

tebrikler

Gönderildi : 31/10/2020 22:49
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account