Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

22.12.2020 avım

10 Mesajlar
5 Üyeler
18 Beğeniler
634 Görüntüleme
Abit Ayan
(@abit-ayan)
Üye Palazı
Konuyu Başlatan

Tüm dostlara selam olsun çok verimli av olmasada suda görüş herzamanki gibi bulanık başladık ava fakat tadı yok derken ilk vurduğum balıkları dizgime alamadım yırttılar 5 veya 6 balık gitti resimde görülen levrek gibi bir tane daha vurdum fakat şişle beraber taşa girdi aceleci davrandım şişi alamazsam diye balık yırttı derken fotofaki levreğe denk geldim ağzında çelik misina var fakat buna rağmen buraların ağası benim dercesine kuyruk vuruyordu diğer balık gibi aceleye getirmedim ve sakin bir atışla almayı başardım çok şükür bir kaçtane küçük balık arada kaynadı sağlık olsun maskeye okadar alışmışız ki farkında bile değilim kusura bakmayın malesef bir parçamız oldu artık

IMG 20201222 142008 671

Gönderildi : 22/12/2020 22:42
Samet K.
(@akdenizli)
Yeni Üye

@abit-ayan Nefesine sağlık, güzel balık.Böyle iri çipuraları görmek bizi de bilendiriyor,tebrikler.

Gönderildi : 23/12/2020 21:08
Abit Ayan reacted
Barracuda
(@can)
Yönetici

@abit-ayan nefesine sağlık 👍

Gönderildi : 23/12/2020 21:51
Abit Ayan reacted
Abit Ayan
(@abit-ayan)
Üye Palazı
Konuyu Başlatan

@akdenizli teşekkür ederim daha iyileri sizlere nasip olsun

Gönderildi : 23/12/2020 21:58
Abit Ayan
(@abit-ayan)
Üye Palazı
Konuyu Başlatan

@can teşekkür ederim ustam

Gönderildi : 23/12/2020 21:58
Barracuda reacted
Rıdvan (scotchsoda)
(@ridvan)
Sığ su avcisi Forum Yönetimi

Nefesine saglik biz kuruduk resmen dalmaya dalmaya artik pazartesi badimden haber bekliyorum :)))

Gönderildi : 26/12/2020 01:27
Abit Ayan and Barracuda reacted
Abit Ayan
(@abit-ayan)
Üye Palazı
Konuyu Başlatan

@ridvan inşallah pasını atarsın biran önce abi bugün biz @devrencik ve @can ile birlikte keyifli bir dalış yaptık darısı size

Gönderildi : 28/12/2020 14:57
Mehmet Reyhanoğlu
(@sarimehmet)
Üye

@abit-ayan

Nefesine sağlık kardeşim yalnız niye maske takmışsın anlamadım balıklara bulaşmasın diyemi 🤣🤣

Gönderildi : 28/12/2020 21:40
Abit Ayan and Barracuda reacted
Abit Ayan
(@abit-ayan)
Üye Palazı
Konuyu Başlatan

@sarimehmet teşekkür ederim abi çıkarmayı unutmuşum artık okadar sıradan geliyor ki bir parçamız gibi oldu bu arada bunlar denizde maske takmamışlardı ceza kestim 😂😂

Gönderildi : 29/12/2020 07:16
Mehmet Reyhanoğlu
(@sarimehmet)
Üye

@abit-ayan 🤣🤣🤣🤣

Gönderildi : 29/12/2020 11:02
Abit Ayan reacted
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account