Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Pathos laser 110 zipkin icin en iyi kombinasyon

  

0
Konuyu Başlatan

Herkese merhaba.pathos 110 laser carbon zipkin almayi dusunuyorum.lastik tnt ve şiş de pathosun kendi şişi olacak.akdenizde 0-12 metre arasinda avlaniyorum genelde tral,orta boy akya ,karagoz vs .taş alti pek yapmiyorum diyebilirim.gerek 2 metrede gerek 8-12 metre agaşonda etkili menzil ve isabeti sunacak bu tufek icin en uygun cift lastik kalinligi ve sis sizce ne olmali? Ornegin Karbon'un yaratacagi tepmeyi aza indirgeme amacli  14mm tnt cift lastik ve 6.5mm sharkfin sis kombinasyonu hafif mi kalir yoksa daha guclu kombinasyonlar mi dusunulmeli?konu hususnda tecrubeli ve ayni benzer kombinasyonu kullanmis arkadaslarin degerli tavsiyelerine ihtiyacim var. Simdiden tesekkur ederim)

0

Merhaba Çift 16mm lastik kullanın.. pathos lazer 100 zıpkında çift 16 kullanıyorum gayet memnunum gerektiğinde tek lastik kurup taş altınada sıkabiliyorum

@onr6nkoc tesekkurler bilgi icin.kac kalinlikta şiş ile kombine ettiniz acaba?

Gönderen: @capt-musdal53

@onr6nkoc tesekkurler bilgi icin.kac kalinlikta şiş ile kombine ettiniz acaba?

6.50 mm salvimar sharkfin şiş kullanıyorum.

©2022 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account