Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

[Sabit] Foruma Yeni Konu Açma ve Konu İçerisine Fotoğraf Ekleme İşlemleri (Resimli Anlatım)

1 Mesajlar
1 Üyeler
0 Beğeniler
3,179 Görüntüleme
Barracuda
(@can)
Yönetici
Konuyu Başlatan

Zıpkın Avı Türkiye Foruma Yeni Konu Açma ve Konu İçerisine Resim Ekleme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Yeni üyelerimize kolaylık olması açısından Forum kullanımı ile ilgili resimli anlatımlar hazırladım. Aşağıdaki resimler bilgisayar ekranından alınmıştır. Akıllı telefonla yada tabletle aynı işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Fotoğrafları büyütmek için üzerlerine tıklayabilirsiniz. Aklınıza takılan bir şey olursa bana çekinmeden bana ulaşabilirsiniz.

1-Yeni konu oluşturmak istediğiniz başlıklardan birisine tıklayın.

Zıpkın Avı Türkiye Foruma Resim Ekleme1

2-Konu ekle düğmesine tıklayın.

Zıpkın Avı Türkiye Foruma Resim Ekleme2

3-Konu başlığı, konu İçeriği ve ekleyeceğiniz fotoğrafları seçin

Zıpkın Avı Türkiye Foruma Resim Ekleme3

4-Açılan pencere vasıtasıyla telefon ya da bilgisayarda bulunan fotoğrafları seçmek için dosya ekle düğmesini kullanın.

Zıpkın Avı Türkiye Foruma Resim Ekleme4

5-Bilgisayar ya da cep telefonunuzdaki fotoğrafları seçin

Zıpkın Avı Türkiye Foruma Resim Ekleme5

6-Fotoğrafların yüklenmesini bekleyin

Zıpkın Avı Türkiye Foruma Resim Ekleme6

7-Fotoğrafların yüklenme işlemi bittiğinde "yazı içerisine göm" düğmesini tıklayın.

Zıpkın Avı Türkiye Foruma Resim Ekleme7

8-Son olarak konu ekle düğmesine tıklayın

Zıpkın Avı Türkiye Foruma Resim Ekleme8

9-Tebrikler !

Zıpkın Avı Türkiye Foruma Resim Ekleme9

Gönderildi : 11/01/2020 22:25
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account