Bildirimler
Tümünü Sil

Av paylaşımı yarışması başladı oy kullanmak için Tıklayın. Lütfen Forum Kılavuzunu okuyunuz. Ayrıca forumu cep telefonu ekranınıza kısayol olarak ayarlamanızı rica ediyoruz. Bu şekilde forumu bir mobil uygulama gibi kullanabilirsiniz  Kısayol Ayarı Resimli Anlatım

Trofe Kuzu-Sarı Kuyruk(50kg) Antalya-Fethiye-Kazım Polat  

  RSS
Barracuda
(@can)
trofe akya kuzu sarıkuyruk avı
trofe akya kuzu sarıkuyruk zıpkın avı

Antalya nın Fethiye İlçesinde Kazım Polat tarfından zıpkınla avlanan kuzu-sarıkuyruk balığı tam 50.3 kg gelmiştir. Çoğu zıpkıncının hayallerini süsleyen bu avı yapan Kazım Bey'i Zıpkın Avı Türkiye Forum olarak tebrik ederiz.

Sarı Kuyruk-Kuzu Balığı Hakkında Kısa Bilgi

Akya olarak bilinen bu balığın adı aslında akya değildir. Asıl ismi Sarı Kuyruk olan bu balığa genel olarak Kuzu Balığı denmektedir. İngilizce ismi amberjack, bilimsel adı Seriola dumerili olan bu balık avcı bir tür olarak bilinir. Maksimum 2 metre boya ve 70 kg ağırlığa ulaştığı bilinmektedir. Bu balık türü ile ilgili yasal mevzuatta adet,boy ve zaman kısıtlaması yoktur. Günlük 5 kg limit ile amatör avcılığı yapılabilir.

YanıtAlıntı
Gönderildi : 13/06/2020 22:16
zencuk
(@zencuk)
Forum Yönetimi

Yav bu kadar büyük balığı herkes vurur, vursana kiloluk kefalli göreyim 😆 😆  Şaka bir tarafa helal olsun valla tebrik ederim. 20-30 kglukda bana denk gelse fena olmaz 😀 

 

YanıtAlıntı
Gönderildi : 13/06/2020 23:16
Barracuda beğenme
Paylaş :

©2020 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account