[Sabit] TANIŞMA  

Sayfa 1 / 2
  RSS

Yunus Emre
(@yunusemreoskan)
Üye
Gönderiler: 6
04/08/2019 17:00  

Herkese merhaba, bu platformda üyelerle tanışırak, imkan dahilinde buluşmalar, etkinlikler ve avlar düzenleyebileceğimizi düşünüyorum. Bu şekilde daha verimli hale gelebilir. Ben yeni baslayan biri olarak bu sporu yapanlara ulasma konusunda sıkıntı yaşıyorum. Genelde bilgilere okuyarak ulasiyoruz buda yetersiz gelebiliyor. Bu sporu uzun yıllardır yapan arkadaslar belli çevreye sahip olduklarından pek dışarıdan adam istemiyorlar gördüğüm kadarıyla, ama paylaşmak güzeldir:) Benim gibi düşünen arkadaşlar varsa tanımak tanışmak isterim.

Alıntı
Can Aktaş
(@yuzarsif)
Yönetici
Gönderiler: 215
04/08/2019 17:23  

Yunus Bey Merhaba. Öncelikle bu platformu kullanmayı tercih ettiğiniz için size teşekkür etmek istiyorum. Bu Siteyi kurma amaçlarımdan birisi de serbest dalış ve zıpkınla balık avı yapan hobidaşları bir araya getirmek. Bu platformu üzerinden bilgi paylaşımı yapmak, av foto ve paylaşımlarında bulunup hoş bir sohbet ortamı yaratmaktı. Ancak Facebook çok baskın olduğundan aktif bir kullanım sağlayamadık. Zamanla bu durumun düzeleceğine dair ümidim halen devam ediyor 🙂

Siz hangi ildesiniz ? Yakınsak toplanıp muhabbet edelim. Elimden geldiğince size yardımcı olmaya çalışırım. Bilgi paylaşınca güzel

Can Aktaş-Hatay
Site Kurucusu
Lütfen Zıpkın Avı Türkiye Forumu Facebook sayfanızda paylaşın. Serbest Dalış ve Zıpkınla balık avı yapan herkesi foruma davet ediyorum. Kazasız bol avlı dalışlar dilerim.

CevapAlıntı
Yunus Emre
(@yunusemreoskan)
Üye
04/08/2019 17:38  

Evet bu platformlar olmasa halimiz harap zaten:) Facebook tam karmaşa zaten boyle temiz bir forum olması tercih sebebim.Tesekkur ederim boyle bir site kurdugunuz icin. Ben Çanakkaledeyim siz ne taraftasınız

CevapAlıntı
Can Aktaş
(@yuzarsif)
Yönetici
04/08/2019 17:42  

Malesef çok uzakmışız 🙂 Ben Hatay dayım. Bu gönderiyi gören ve size yakın yerlerde yaşayan üyelerden cevap geleceğini tahmin ediyorum.

Can Aktaş-Hatay
Site Kurucusu
Lütfen Zıpkın Avı Türkiye Forumu Facebook sayfanızda paylaşın. Serbest Dalış ve Zıpkınla balık avı yapan herkesi foruma davet ediyorum. Kazasız bol avlı dalışlar dilerim.

CevapAlıntı
Yunus Emre
(@yunusemreoskan)
Üye
04/08/2019 17:57  

:)) Yolunuz düşerse beklerim. Benimde yolum düşerse ulaşırım size. Sizin bölgenizdede bu sekilde arkadaslar varsa organizasyon yapilabilir. Bu baslik altinda bolgemde ve diger bolgelerde organizasyonlar olacagina inaniyorum. Daha yeni ,yakın zamanda olacaktır.

CevapAlıntı
Can Aktaş
(@yuzarsif)
Yönetici
04/08/2019 18:59  

Teşekkür ederim. Kazasız bol avlı dalışlar dilerim.

Can Aktaş-Hatay
Site Kurucusu

CevapAlıntı
Bbatuhan
(@bbatuhan)
Üye
Gönderiler: 9
20/08/2019 21:58  

Merhaba aranıza bende yeni katıldım.ismim Batuhan 35 yaşındayım kıyı balık avcılığı yaparken(lrf) hayalimi gerceklestireyim dedim.forumlar YouTube vs vs. Derken ekipmanlarını toplamaya başladım.daha sonra tabiki eğitim şart dediler 3 günlük güzel bir eğitim programına katıldım.iyikide katılmıştım diyorum.

Şu anda çok yoğun iler güçler koşturmaca ama elimden geldiğinde bu spora daha çok ağırlık vermeye calismak istiyorum sadece tatillerde deil gündelik hafta sonlarında devam ederim inşallah.(bu yazdığımı hanım görmesin)

Bu arada istanbul Bakırköy'de ikamet ediyorum.

Genel olarak forumu daha sıkı takip etmeye basladim.videolari izliyordum ama şimdi biraz daha aktif paylaşımlarda takip edicem.

Görüşmek üzere.

CevapAlıntı
Can Aktaş
(@yuzarsif)
Yönetici
20/08/2019 22:14  

Aramıza hoşgeldiniz. Eğitim alarak zıpkınla balık avına başlamakla çok iyi yapmışsınız. Av hikayelerinizi ve fotolarınızı kişisel duvarınızda yada forumda bizimle paylaşabilirsiniz. Her konuda ister özel mesaj olarak isterseniz forum yoluyla iletişim kurabiliriz. Sağlıklı ve bol avlı dalışlar dilerim 👍

Can Aktaş-Hatay
Site Kurucusu

CevapAlıntı
Kasım
(@casimo30)
Üye
Gönderiler: 4
08/09/2019 14:03  

Herkese selamlar.. İskenderunluyum 38 yaşındayım. İşim gereği kilis ilinde ikamet ediyorum.Yeni serbest dalış eğitimi aldım. Hafta sonları veya resmi tatil günlerinde hatay ili civarında  bu hobi ile ilgilenen arkadaşlarla düzenlenecek av etkinliklerine katılmak istiyorum.Dalış badisi haricinde ekipmanlar tamam. 🙂  Herkese sağlıklı dalışlar..

CevapAlıntı
Can Aktaş
(@yuzarsif)
Yönetici
08/09/2019 16:32  

Herkese selamlar.. İskenderunluyum 38 yaşındayım. İşim gereği kilis ilinde ikamet ediyorum.Yeni serbest dalış eğitimi aldım. Hafta sonları veya resmi tatil günlerinde hatay ili civarında bu hobi ile ilgilenen arkadaşlarla düzenlenecek av etkinliklerine katılmak istiyorum.Dalış badisi haricinde ekipmanlar tamam. 🙂 Herkese sağlıklı dalışlar..

Aramıza hoş geldin. Öncelikle profil kısmından imza ayarlarını yapmanı rica edeceğim. Ayrıca profil ve kapak fotosu ekleyerek kişisel sayfanın görünümünü güzelleştirebilirsin. Bende Hataydayım. Dörtyol-payas-iskenderun bölgesinde avlanıyorum. Padi Feeediver (level 1) eğitimi aldım. Bu taraflara yolun düşerse haberleşelim

Can Aktaş-Hatay
Site Kurucusu

CevapAlıntı
Onur Emre UZUNOĞLU
(@onur-emre-uzunoglu)
Üye
Gönderiler: 3
08/09/2019 18:19  

Merhaba,

Bende uzun yıllar olta ile avlandım.  Küçüklüğümde Yılmaz zıpkınımla yazları ufak çaplı avlanırdım bu sene Çanakkaleye taşındım ve bu hobiyi ilerleteye karar verdim. Ekipmanları tamamladım bir aydır Reflü sorunu ve Çanakkalenin meşhur rüzgarı nedeniyle sorunlar yaşasamda kontrol altına alıp ilerlemeye çalışıyorum şimdilik kıyıda zorlanarakta olsa  ufak çaplı agaşon yapmaya ve taşaltı ile biraz balık vurabilmeye başladım.  Fırsat bulduğum bir zamanda eğitim almayıda düşünüyorum.

Çanakkalede ve çevresinde yapılan organizasyonlara katılmaktan,  hobidaşlarımla tanışmaktan mutluluk duyarım.

CevapAlıntı
Kasım
(@casimo30)
Üye
08/09/2019 18:39  

Memleketim iskenderun olduğu için sürekli yolum düşer muhakkak. Gelmeden önce mesaj atarım.Teşekkür ederim.

CevapAlıntı
Kasım
(@casimo30)
Üye
08/09/2019 18:41  

Herkese selamlar.. İskenderunluyum 38 yaşındayım. İşim gereği kilis ilinde ikamet ediyorum.Yeni serbest dalış eğitimi aldım. Hafta sonları veya resmi tatil günlerinde hatay ili civarında bu hobi ile ilgilenen arkadaşlarla düzenlenecek av etkinliklerine katılmak istiyorum.Dalış badisi haricinde ekipmanlar tamam. 🙂 Herkese sağlıklı dalışlar..

Aramıza hoş geldin. Öncelikle profil kısmından imza ayarlarını yapmanı rica edeceğim. Ayrıca profil ve kapak fotosu ekleyerek kişisel sayfanın görünümünü güzelleştirebilirsin. Bende Hataydayım. Dörtyol-payas-iskenderun bölgesinde avlanıyorum. Padi Feeediver (level 1) eğitimi aldım. Bu taraflara yolun düşerse haberleşelim

Memleketim iskenderun olduğu için sürekli yolum düşer muhakkak. Gelmeden önce mesaj atarım.Teşekkür ederim

CevapAlıntı
Can Aktaş
(@yuzarsif)
Yönetici
08/09/2019 18:47  

Memleketim iskenderun olduğu için sürekli yolum düşer muhakkak. Gelmeden önce mesaj atarım.Teşekkür ederim

Kasım hocam her zaman beklerim. Gelince haberleşelim.

Can Aktaş-Hatay
Site Kurucusu

CevapAlıntı
Kasım
(@casimo30)
Üye
08/09/2019 18:49  

Tamamdır.

CevapAlıntı
Sayfa 1 / 2
Paylaş :

©2019 www.sperfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol