Bu konu 5 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son  Can Aktaş tarafından 1 hafta 6 gün önce tarihinde güncellendi.

• Yazar
    Yazılar
     Yunus Emre 
    Katılımcı

Herkese merhaba, bu platformda üyelerle tanışırak, imkan dahilinde buluşmalar, etkinlikler ve avlar düzenleyebileceğimizi düşünüyorum. Bu şekilde daha verimli hale gelebilir. Ben yeni baslayan biri olarak bu sporu yapanlara ulasma konusunda sıkıntı yaşıyorum. Genelde bilgilere okuyarak ulasiyoruz buda yetersiz gelebiliyor. Bu sporu uzun yıllardır yapan arkadaslar belli çevreye sahip olduklarından pek dışarıdan adam istemiyorlar gördüğüm kadarıyla, ama paylaşmak güzeldir:) Benim gibi düşünen arkadaşlar varsa tanımak tanışmak isterim.

Can Aktaş 
    Yönetici

Yunus Bey Merhaba. Öncelikle bu platformu kullanmayı tercih ettiğiniz için size teşekkür etmek istiyorum. Bu Siteyi kurma amaçlarımdan birisi de serbest dalış ve zıpkınla balık avı yapan hobidaşları bir araya getirmek. Bu platformu üzerinden bilgi paylaşımı yapmak, av foto ve paylaşımlarında bulunup hoş bir sohbet ortamı yaratmaktı. Ancak Facebook çok baskın olduğundan aktif bir kullanım sağlayamadık. Zamanla bu durumun düzeleceğine dair ümidim halen devam ediyor 🙂

Siz hangi ildesiniz ? Yakınsak toplanıp muhabbet edelim. Elimden geldiğince size yardımcı olmaya çalışırım. Bilgi paylaşınca güzel

Yunus Emre 
    Katılımcı

Evet bu platformlar olmasa halimiz harap zaten:) Facebook tam karmaşa zaten boyle temiz bir forum olması tercih sebebim.Tesekkur ederim boyle bir site kurdugunuz icin. Ben Çanakkaledeyim siz ne taraftasınız

Can Aktaş 
      Yönetici

Malesef çok uzakmışız 🙂 Ben Hatay dayım. Bu gönderiyi gören ve size yakın yerlerde yaşayan üyelerden cevap geleceğini tahmin ediyorum.

Yunus Emre 
    Katılımcı

:)) Yolunuz düşerse beklerim. Benimde yolum düşerse ulaşırım size. Sizin bölgenizdede bu sekilde arkadaslar varsa organizasyon yapilabilir. Bu baslik altinda bolgemde ve diger bolgelerde organizasyonlar olacagina inaniyorum. Daha yeni ,yakın zamanda olacaktır.

Can Aktaş 
      Yönetici

Teşekkür ederim. Kazasız bol avlı dalışlar dilerim.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

©2019 www.sperfishingturkey.com Serbest Dalış ve Zıpkınla Balık Avı Topluluğu. Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account