suunto d6i all blac...

Bildirimler

suunto d6i all black  

RSS

hakan
(@hakan-ozcakir)
Üye Üye
Gönderiler: 4
21/01/2019 14:40  

stickerla kullanılmış olup tertemizdir.kutu içeriği tamdır.kablosu cdsi herşeyiyle gönderilecektir.istediği fiyat 3000 tldir.watsup 05071486140 isteyene detaylı foto atarım.cüzi pazarlık mevcuttur.

Suunto d6i saatim ihtiyac nedeniyle satılıktır.Saatin garantisi yoktur.ancak temizliği muaayyerdir. scuba modunda 90 saat serbest dalış modunda yok denecek kadar az log kaydı vardır.kutu içeriği tamdır.cdsi data kablosu mevcuttur.istediğim fiyat 3000 tl ciddi alıcıya pazarlık payı mevcuttur.şimdiden alıcısına hayırlı olsun.

Alıntı
Can Aktaş
(@canaktas)
Kendi Halinde Bir Zıpkıncı Yönetici
Gönderiler: 398
21/01/2019 18:17  

Hakan bey sadece bir resim paylaşmışsınız. Dalış saatiyle ilgili fiyat ve kısa bilgi eklermisiniz.

CevapAlıntı
hakan
(@hakan-ozcakir)
Üye Üye
Gönderiler: 4
21/01/2019 19:02  

suunto d6i saatim ihtiyac nedeniyle satılıktır.saatin garantisi yoktur.ancak temizliği muaayyerdir. scuba modunda 90 saat serbest dalış modunda yok denecek kadar az log kaydı vardır.kutu içeriği tamdır.cdsi data kablosu mevcuttur.istediğim fiyat 3000 tl ciddi alıcıya pazarlık payı mevcuttur.şimdiden alıcısına hayırlı olsun.

CevapAlıntı
Can Aktaş
(@canaktas)
Kendi Halinde Bir Zıpkıncı Yönetici
Gönderiler: 398
24/01/2019 21:35  

Yorum olarak eklediğiniz bilgiyi ürün resminin altına sabitledim. Hayırlı satışlar.

CevapAlıntı
Paylaş :

©2020 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account