Bu konu 4 yanıt ve 3 izleyen içeriyor ve en son  Derin Mavi İbrahim Tağar tarafından 3 gün 20 saat önce tarihinde güncellendi.

• Yazar
    Yazılar
     umut altınoluk 
    Katılımcı

zıpkına montesi kolay,çekim kalitesi ve şarzı güzel bir su alti kamerası olarak hangi marka modeli kullanabiliriz ,yeni niyetlendim kullanan arkadaslardan öneride bulunurlarsa araştirayim teşekkürler.

Can Aktaş 
    Yönetici

zıpkına montesi kolay,çekim kalitesi ve şarzı güzel bir su alti kamerası olarak hangi marka modeli kullanabiliriz ,yeni niyetlendim kullanan arkadaslardan öneride bulunurlarsa araştirayim teşekkürler.

Fiyat ile ilgili bir kriter olmadığından rahat davranarak 🙂

1) Olympus Tough Tg-tracker 4k

(Benim bir sonraki kameram olacak. Bence alınabilecek en güzel kamera)

2)Gopro Hero 7 (kalitesi tartışılmaz)

3)Sony Fdr-x3000

4)Sony Hdr As50

5)Sjcam Sj8 Pro

6)Sjcam sj6 Legend (Şuanda kullandığım kamera)

sj6 video örnekleri için kanalımdak videolara bakabilirsin. https://www.youtube.com/channel/UCo5JJUM_9RVSErplKvngmvQ

Can Aktaş
    1985/Hatay
    Site Kurucusu

Can Aktaş 
    Yönetici

Ayrıca Lütfen Porfilim -> Düzenle adımlarını takip ederek imza ayarlarınızı yapın. Benim mesajımın altında kendi imza bilgilerim var buna uygun şekilde doldurmaya gayret edelim. İyi forumlar

Can Aktaş
    1985/Hatay
    Site Kurucusu

Bütçe ile alakalı bir durum.be.kensim kafaya monte ettim. Zıpkın atış esnasında sarıldığı için kafa aparatını öneririm. Sony As50

İbrahim TAĞAR
    1980/HATAY
    YÖNETİCİ

Bütçe ile alakalı bir durum.ben.kendim kafaya monte ettim. Zıpkın atış esnasında sarıldığı için kafa aparatını öneririm. Sony As50

Bu kafa çekimi videom.

İbrahim TAĞAR
    1980/HATAY
    YÖNETİCİ

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

©2019 www.sperfishingturkey.com Serbest Dalış ve Zıpkınla Balık Avı Topluluğu. Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account