SIFIR 3MM DIVE IN S...

Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

[Kapalı] SIFIR 3MM DIVE IN SMOOTH SKIN ELBISE

16 Mesajlar
4 Üyeler
7 Beğeniler
2,272 Görüntüleme
Konuyu Başlatan
(@zipkinci26)
Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar , elimde sifir  3mm dive in smooth SKIN elbise var . Elbise kesinlikle sifirdir denemek icin bile giyilmedi . Satis sebebim ise  hem elbise fazlaligi hemde aldigim kilolardan dolayi . Fiyat olarak 950tl dusunuyorum yada gopro 4 veya esdeger bir kamerayla takas edebilirim   ..

Vakit ayirip okuyan herkes'e tesekkurler  ..

Telefondan girdigim icin resim ekleyemiyorum  , eger yardimci olmak isteyen arkadaslarim varsa what's app Ile gonderebilirim  . What's app numaram +447342038911 .

Teşekkürler

15 Adet Yanıt Var
Barracuda
Yönetici
(@can)

Öncelikle hoş geldiniz. Foruma resim yüklerken bir hata ile mi karşılaştınız? Özelden size yazdım sorunu gidermek amacıyla size yardımcı olmak isterim. Çünkü resimsiz satış ilanlarına onay veremiyoruz. En az 1 adet resim eklemeniz gerekiyor.

Konuyu Başlatan
(@zipkinci26)
Yeni Üye

Öncelikle hoş geldiniz. Foruma resim yüklerken bir hata ile mi karşılaştınız? Özelden size yazdım sorunu gidermek amacıyla size yardımcı olmak isterim. Çünkü resimsiz satış ilanlarına onay veremiyoruz. En az 1 adet resim eklemeniz gerekiyor.

cok tesekkur ederim ilginiz icin , hosbuldum . Ozelden mesajiniza cevap verdim .

Konuyu Başlatan
(@zipkinci26)
Yeni Üye

Konuyu Başlatan
(@zipkinci26)
Yeni Üye

Konuyu Başlatan
(@zipkinci26)
Yeni Üye

Barracuda
Yönetici
(@can)

Fotoğrafları eklediğiniz içşn teşeklür ederim. Hayırlı satışlar

Konuyu Başlatan
(@zipkinci26)
Yeni Üye

Fotoğrafları eklediğiniz içşn teşeklür ederim. Hayırlı satışlar

Yardimlariniz icin tesekkurler aslinda 🙂

Barracuda
Yönetici
(@can)

Yardimlariniz icin tesekkurler aslinda ?

Rica ederim hayırlı satışlar. Sayfanın en altında ki paylaş menüsünden gönderinizi Facebook grubumuzda ya da diğer platformlarda paylaşabilirsiniz.

Barracuda
Yönetici
(@can)

@zipkinci26 ilan güncel mi?

Sayfa 1 / 2
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account