Bu konu 8 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son  Can Aktaş tarafından 5 gün 17 saat önce tarihinde güncellendi.

• Yazar
    Yazılar
     Metin 
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar , elimde sifir  3mm dive in smooth SKIN elbise var . Elbise kesinlikle sifirdir denemek icin bile giyilmedi . Satis sebebim ise  hem elbise fazlaligi hemde aldigim kilolardan dolayi . Fiyat olarak 950tl dusunuyorum yada gopro 4 veya esdeger bir kamerayla takas edebilirim   ..

Vakit ayirip okuyan herkes’e tesekkurler  ..

Telefondan girdigim icin resim ekleyemiyorum  , eger yardimci olmak isteyen arkadaslarim varsa what’s app Ile gonderebilirim  . What’s app numaram +447342038911 .

Teşekkürler

Can Aktaş 
    Yönetici

Öncelikle hoş geldiniz. Foruma resim yüklerken bir hata ile mi karşılaştınız? Özelden size yazdım sorunu gidermek amacıyla size yardımcı olmak isterim. Çünkü resimsiz satış ilanlarına onay veremiyoruz. En az 1 adet resim eklemeniz gerekiyor.

Can Aktaş
    1985/Hatay
    Site Kurucusu

Metin 
    Katılımcı

Öncelikle hoş geldiniz. Foruma resim yüklerken bir hata ile mi karşılaştınız? Özelden size yazdım sorunu gidermek amacıyla size yardımcı olmak isterim. Çünkü resimsiz satış ilanlarına onay veremiyoruz. En az 1 adet resim eklemeniz gerekiyor.

cok tesekkur ederim ilginiz icin , hosbuldum . Ozelden mesajiniza cevap verdim .

Metin 
    Katılımcı

Metin 
    Katılımcı

Metin 
    Katılımcı

Can Aktaş 
    Yönetici

Fotoğrafları eklediğiniz içşn teşeklür ederim. Hayırlı satışlar

Can Aktaş
    1985/Hatay
    Site Kurucusu

Metin 
    Katılımcı

Fotoğrafları eklediğiniz içşn teşeklür ederim. Hayırlı satışlar

Yardimlariniz icin tesekkurler aslinda 🙂

Can Aktaş 
    Yönetici

Yardimlariniz icin tesekkurler aslinda 🙂

Rica ederim hayırlı satışlar. Sayfanın en altında ki paylaş menüsünden gönderinizi Facebook grubumuzda ya da diğer platformlarda paylaşabilirsiniz.

Can Aktaş
    1985/Hatay
    Site Kurucusu

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

©2019 www.sperfishingturkey.com Serbest Dalış ve Zıpkınla Balık Avı Topluluğu. Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account