SIFIR 3MM DIVE IN S...

SIFIR 3MM DIVE IN SMOOTH SKIN ELBISE  

RSS

Metin
(@zipkinci26)
Üye Üye
Gönderiler: 6
07/09/2019 21:27  

Merhaba arkadaşlar , elimde sifir  3mm dive in smooth SKIN elbise var . Elbise kesinlikle sifirdir denemek icin bile giyilmedi . Satis sebebim ise  hem elbise fazlaligi hemde aldigim kilolardan dolayi . Fiyat olarak 950tl dusunuyorum yada gopro 4 veya esdeger bir kamerayla takas edebilirim   ..

Vakit ayirip okuyan herkes'e tesekkurler  ..

Telefondan girdigim icin resim ekleyemiyorum  , eger yardimci olmak isteyen arkadaslarim varsa what's app Ile gonderebilirim  . What's app numaram +447342038911 .

Teşekkürler

Alıntı
Can Aktaş
(@yuzarsif)
Kendi Halinde Bir Zıpkıncı Yönetici
Gönderiler: 316
07/09/2019 21:31  

Öncelikle hoş geldiniz. Foruma resim yüklerken bir hata ile mi karşılaştınız? Özelden size yazdım sorunu gidermek amacıyla size yardımcı olmak isterim. Çünkü resimsiz satış ilanlarına onay veremiyoruz. En az 1 adet resim eklemeniz gerekiyor.

Can Aktaş-1984-Hatay
Site Kurucusu
Lütfen Zıpkın Avı Türkiye Forumu Facebook sayfanızda paylaşın. Serbest Dalış ve Zıpkınla balık avı yapan herkesi foruma davet ediyorum. Kazasız bol avlı dalışlar dilerim.

CevapAlıntı
Metin
(@zipkinci26)
Üye Üye
07/09/2019 21:33  

Öncelikle hoş geldiniz. Foruma resim yüklerken bir hata ile mi karşılaştınız? Özelden size yazdım sorunu gidermek amacıyla size yardımcı olmak isterim. Çünkü resimsiz satış ilanlarına onay veremiyoruz. En az 1 adet resim eklemeniz gerekiyor.

cok tesekkur ederim ilginiz icin , hosbuldum . Ozelden mesajiniza cevap verdim .

CevapAlıntı
Metin
(@zipkinci26)
Üye Üye
08/09/2019 10:33  

CevapAlıntı
Metin
(@zipkinci26)
Üye Üye
08/09/2019 10:34  

CevapAlıntı
Metin
(@zipkinci26)
Üye Üye
08/09/2019 10:36  

CevapAlıntı
Can Aktaş
(@yuzarsif)
08/09/2019 16:27  

Fotoğrafları eklediğiniz içşn teşeklür ederim. Hayırlı satışlar

Can Aktaş-1984-Hatay
Site Kurucusu
Lütfen Zıpkın Avı Türkiye Forumu Facebook sayfanızda paylaşın. Serbest Dalış ve Zıpkınla balık avı yapan herkesi foruma davet ediyorum. Kazasız bol avlı dalışlar dilerim.

CevapAlıntı
Metin
(@zipkinci26)
Üye Üye
10/09/2019 01:26  

Fotoğrafları eklediğiniz içşn teşeklür ederim. Hayırlı satışlar

Yardimlariniz icin tesekkurler aslinda 🙂

CevapAlıntı
Can Aktaş
(@yuzarsif)
10/09/2019 01:31  

Yardimlariniz icin tesekkurler aslinda ?

Rica ederim hayırlı satışlar. Sayfanın en altında ki paylaş menüsünden gönderinizi Facebook grubumuzda ya da diğer platformlarda paylaşabilirsiniz.

Can Aktaş-1984-Hatay
Site Kurucusu

CevapAlıntı
Paylaş :

©2020 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol